اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه
یک‌شنبه 27 مرداد 1398
21 مرداد 1398 21 مرداد 1398
13:01 13:01

شکایت مریم کاویانی از عوامل سریال «بوی باران»

مریم کاویانی بازیگر سریال «بوی باران» با بیان اینکه  اصولاً کم شدن نقش در سریال‌ها رخ می‌دهد گفت: چنین اتفاقاتی به هیچ عنوان جالب نیست و من متأسف شدم از تغییراتی که در فیلمنامه اتفاق افتاد. چون من به صورت پراکنده نقش داشتم  متوجه تغییرات نشدم.

به گزارش سلام نو، مریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون پیرامون فعالیت‌های اخیرش در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر سریال «بوی باران» به کارگردانی محمود معظمی و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان را از شبکه یک و تماشا در حال پخش دارم.

انتقادات جالب مریم کاویانی از «بوی باران»

وی درباره حذف سکانس‌های خود در این سریال اظهار کرد: نزدیک به ۲ سال به‌صورت پراکنده درگیر پروژه بودم و حدود ۲۰۰ سکانس در فیلمنامه بازی داشتم، هرچند فیلمنامه قرار بود به‌طور دیگری باشد، اما تغییراتی در آن ایجاد شد و نقش‌ها کمرنگ و پررنگ شدند.

وی در همین راستا ادامه داد: بنده به‌ عنوان یک مخاطب منتقد این سریال هستم، از اینکه سیمین به‌ عنوان یک بانوی ایرانی و یک معلم جامعه به‌ صورت یک آدم ناموفق در زندگی از شوهرش پنهان‌کاری می‌کند و ترانه به‌ عنوان زن کٌرد که همیشه پشت خانواده است به‌ عنوان باج‌گیر معرفی‌شده جالب نیست، در این سریال طوری وانمود می‌شود که مرد ایرانی به خاطر ایثارش خانواده و احساسات خانواده خود را زیر پا می‌گذارد و زن افغانی اختیار می‌کند، انگار که تمام زنان ایرانی مشکل و نقص اخلاقی دارند.

بازیگر سریال بوی باران در ادامه همین مطلب افزود: به نظر بنده این اتفاق برای جامعه ما قشنگ نیست، یعنی تمامی خانم‌های ایرانی حتی وکیل که نقش مهمی در جامعه دارد و مردم باید به آن اعتماد داشته باشد هم مردم را گمراه می‌کند، شخصاً روند قصه را نپسندیدم و انتظار داشتم زن‌های ایران را خیلی بهتر نشان دهند، در داستان بوی باران فقط «ناجیه» هنرمند است، در تربیت فرزندش سنگ تمام می‌گذارد، کتاب می‌نویسد و کتاب‌هایش چاپ می‌شود.

بازیگر سریال «بوی باران» در ادامه در خصوص طولانی شدن مرحله تولید این فیلم خاطرنشان کرد: به خاطر حساسیت‌های زیادی که محمود معظمی در کیفیت کار داشت خیلی سخت‌گیری می‌کرد، تمرینات زیادی داشتیم و پلان‌های زیادی برداشت می‌شد و به همین دلیل تعداد قسمت‌های سریال از ۴۰ قسمت به ۷۵ قسمت افزایش پیدا کرد.

وی در مورد بازخورد مردم نسبت به سریال «بوی باران» تصریح کرد: مردم این سریال را تماشا می‌کنند، طبعاً قصه جذابی دارد و ما نمی‌توانیم منکر خوب بودن و نو بودن قصه شویم، اما برای افزایش قسمت‌های سریال، قصه را طولانی شده و پراکندگی‌های زیادی در سریال ایجاد شده است./برترینها

اخبار مرتبط

icon news

تابلو نام خیابان و سردیس استاد انتظامی رونمایی شد + عکس

عزت‌الله انتظامی بازیگر پیشکسوت و محبوب سینمای ایران در چنین روزی سال گذشته از دنیا ر...

ماهانه ۵۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان خرج یک سریال می‌شود

 غلامرضا الماسی مدیر فیلم و سریال شبکه یک سیما با اعلام اینکه هزینه ماهانه سریال سازی...

نقش فروشی دلال‌ها به بازیگران / شرط حضور در سریال‌ها آوردن اسپانسر است

 بعد از گلایه برنامه‌سازان حوزه کودک درباره نفوذ دلالی و درخواست آوردن اسپانسر برای ت...

آریانا گرانده از خوانندگی تا بازیگری

«آریانا گرانده» خواننده‌ آمریکایی در فصل دوم «شوخی» به دنیای بازیگری بازمی‌گردد. 

دیدگاه خود را بنویسید

icon news