اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 01 شهریور 1398
21 مرداد 1398 21 مرداد 1398
15:15 15:15

جشن باشکوه عید قربان در آسایشگاه خیریه کهریزک

عید قربان در آسایشگاه خیریه کهریزک با برپایی برنامه‌های فرهنگی و هنری و حضور خیرین و مردم خداجو با حال و هوای خاصی جشن گرفته شد.

آسایشگاه کهریزک

به گزارش سلام نو، جشن بزرگ «عید سعید قربان» طبق سنوات گذشته با اجرای برنامه‌های متعدد فرهنگی، تواشیح و دف نوازی در آسایشگاه خیریه کهریزک صبح روز دوشنبه ۲۱ مرداد برگزار شد و خیرین نذورات خود را به این مرکز اهداء کردند.

در این مراسم علاوه بر برنامه هر ساله همچون اجرای طواف نمادین خانه خدا توسط مددجویان آسایشگاه،  جشنواره فرهنگی هنری عید سعید قربان با برپایی غرفه‌های متعددی ازجمله غرفه‌های گروه بانوان نیکوکار و فروش شیرینی جات خانگی و پوشاک برگزار شد.

برپایی غرفه‌های متعدد از جمله صنایع دستی معلولان، کارگاه کاردرمانی، پایش سلامت درمانگاه فوق تخصصی جوادالائمه(ع) و انجام تست رایگان با حضور پزشکان، روانشناسان و مددکاران، غرفه مشاوره اتیسم و نیز غرفه‌های مختلف عرضه و پخت غذا از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای بازدیدکنندگان خیریه کهریزک در روز عید سعید قربان بود.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به سایت http://www.kahrizak.com درباره نحوه پرداخت غیر حضوری هدایا و نذورات اطلاعات کسب کرده و سهمی در شادی بخشی به نیازمندان سراسرکشور داشته باشند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

میادین میوه و تره بار در عید قربان باز هستند

میادین و بازارهای میوه و تره بار در روز عید قربان به فعالیتشان به طور عادی ادامه می‌د...

گوسفند عید قربان از کجا بگیریم؟

یک مسئول میادین شهری تهران با اعلام هشدار درباره خرید دام غیربهداشتی، جزئیاتی را دربا...

عرضه ۳۰ هزار رأس دام به مناسبت عید قربان

به گفته مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار به مناسبت عید سعید قربان عرضه ۳...

گوسفند عید قربان از کجا بگیریم؟

رئیس ستاد عرضه بهداشتی دام گفت: امسال 24 جایگاه عرضه دام در تهران برای عید قربان تدار...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news