اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 31 مرداد 1398
21 مرداد 1398 21 مرداد 1398
20:07 20:07

فتحی: میلیچ با اطلاع ما به دوبی رفته است/ استعفای استراماچونی کذب است

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره مشکل ویزای میلیچ گفت: ایشان با اطلاع باشگاه با دوبی رفته تا به محض صدور ویزا به تهران بیاید، با سرمربی هم رابطه خوبی دارم و قضیه استعفای ایشان کذب است

استعفای استراماچونی را رد می کنم/ یک هافبک دفاعی دیگر هم می‌گیریم

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: رابطه خوبی با سرمربی تیم دارم و استعفای آقای استراماچونی را قطعا رد می‌کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر حسین فتحی درباره حاشیه های به وجود آمده درباره حضور بازیکن مدنظر استراماچونی که گفته میشود مشکل روادید داشته اظهار داشت: در خصوص ورود میلیچ باید بگویم که چهارشنبه شب و در واقع بامداد پنجشنبه با سرمربی تیم برای جذب این بازیکن به توافق رسیدیم. از پنجشنبه صبح مقدمات تهیه ویزا و بلیت برای این بازیکن را آغاز کردیم. با توجه به تعطیلی پنجشنبه و جمعه، روز شنبه با فدراسیون مکاتبه کردیم و حتی غیرمکتوب هم پیگیر بودیم تا مشکلاتی که الان به وجود آمده، برای این بازیکن و ایجنتش به وجود نیاید.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران افزود: شنبه شب یکی از ایجنت های این بازیکن از اسپانیا وارد تهران شدند و یکشنبه جلسه خوبی در باشگاه با او داشتیم. در کلیات با هم به توافق رسیدیم و شرایط عقد قرارداد هم آماده شد. عصر دیروز باید میلیچ و دیگر ایجنت او وارد تهران می شدند. متاسفانه به دلیل اینکه نامه ای از فدراسیون به نهاد مربوطه در فرودگاه نرسیده بودند، این دو نفر نتوانستند وارد تهران شوند. به همین دلیل آن ها با هماهنگی باشگاه استقلال به دوبی رفتند و فردا یا پس فردا بعد از صدور ویزا به ایران بازمی گردند.

وی از جذب هافبک دفاعی جدید برای ابی پوشان پایتخت خبر داد و گفت: هم این بازیکن و هم یک بازیکن دیگر در پست هافبک دفاعی که مدنظر سرمربی تیم بوده، جذب خواهند شد. تاکنون تمام گزینه های مدنظر سرمربی تیم جذب شده اند و با هماهنگی بین من و سرمربی تیم در حال رایزنی با سایر گزینه ها هستیم.

فتحی درباره شایعه استعفای سرمربی آبی پوشان پایتخت تاکید کرد: متاسفانه اخبار مربوط به انصراف استراماچونی از هدایت استقلال فقط گمانه زنی است. از هواداران می خواهم به این حاشیه ها توجه نکنند. کسانی که دوست ندارند آرامش استقلال را ببینند، چنین مواردی را از طریق فضای مجازی مطرح می کنند. قبلا هم گفتیم که باشگاه از طریق مجاری قانونی این موارد را پیگیری می کند. ما برای حضور قدرتمند در لیگ برتر بستر را فراهم کردیم. من قطعا اخبار مربوط به انصراف استراماچونی را تکذیب می کنم. هماهنگی کامل بین من و استراماچونی وجود دارد.

اخبار مرتبط

icon news

روزبه چشمی؛ حسن ختام نقل و انتقالات استقلال؟

آندره آ استراماچونی در روزهای اخیر با روزبه چشمی مذاکراتی داشته است و او را برای دفاع...

حاشیه‌های رفتن استراماچونی تمام شد / جلسه محرمانه در استقلال

امیرحسین فتحی و آندره‌آ استراماچونی در  ملاقاتی رسمی تکلیف استقلال را روشن کردند. جلس...

هرویه میلیچ سر تمرین استقلال آمد

مدافع کروات مدنظر استقلال، هرویه میلیچ، با حضور در محل تمرین این تیم تماشاگر تمرین اس...

فتحی بعد از جلسه با استرا: مشکلات در حد لطمه زدن نیستند!

مدیرعامل استقلال بعد از جلسه با استراماچونی گفت: اینطور نیست که بدون مشکل باشیم اما م...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news