اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 31 مرداد 1398
21 مرداد 1398 21 مرداد 1398
20:57 20:57
حمایت خاص کریستیانو رونالدو از زیدان:

هوادار زیدان هستم

رونالدو که با زیدان روزهای موفقی را در رئال داشت و با این مربی فرانسوی رابطه خوبی هم داشت اخیرا در برابر فشارها از او دفاع کرده است  وخود را هوادار سرسخت سرمربی فرانسوی معرفی کرده است.

به گزارش سلام نو، کریستیانو رونالدو روزهای فوق العاده ای را در لباس رئال مادرید زیر نظر زیدان سپری کرده و در کنار او موفق شد سه بار لیگ قهرمانان را فتح کند. حالا و در روزهایی که زیزو به خاطر نتایج اخیر رئال مادرید تحت فشار است، کریستیانو رونالدو به تمجید از وی پرداخته و خود را هوادار سرسخت سرمربی فرانسوی معرفی کرده است.

کریستیانو رونالدو گفت: "احساس امنیتی که یک بازیکن به آن احتیاج دارد، فقط به خودش بستگی ندارد بلکه به افراد اطراف او، بازیکنان و سرمربی تیم نیز بستگی دارد. شما باید خود را یک عضو مهم از گروه احساس کنید و زیدان باعث شد که احساس ویژه و خاصی داشته باشم.

من روش بازی خود را تغییر ندادم و قطعا همان بازیکن سابق بودم اما بدیهی است که زیدان به من خیلی کمک کرد و من احترام زیادی برای او قائل هستم. من همیشه به او احترام می گذاشتم اما از وقتی زیدان سرمربی من شد، شناخت بیشتری از وی پیدا کردم و علاقه ام به او بیشتر شد.

نحوه صحبت کردن، مدیریت تیم و نحوه برخورد با من باعث علاقه بیشتر من به زیدان شد. او می دانست کدام بازیکن قادر به تاثیرگذاری در جریان بازی است و به من گفت تو می توانی تفاوت ها را رقم بزنی. زیدان یک فرد صادق است و به همین دلیل من همیشه دوستی خود را با او در قلبم حفظ خواهم کرد."

اخبار مرتبط

icon news

بارسا برای خرید نیمار به بن بست خورد؟

دو روزنامه کاتالان اسپورت و موندو دپورتیو به طور جداگانه مدعی شدند که بارسا و پی اس ج...

تمجید خاص رونالدو از مسی

کریس رونالدو با تمجید از لئو مسی و سطح فوتبالی که او ارائه می‌دهد می‌گوید که رابطه بس...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news