اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 01 شهریور 1398
21 مرداد 1398 21 مرداد 1398
21:36 21:36
رسمی؛

وسلی اسنایدر بازنشسته شد

وسلی اسنایدر که سالها در خط میانی تیم ملی هلند درخشید و از عوامل موفقیت این تیم در جام جهانی بود. این ستاره هلندی در نهایت امروز کناره‌گیری رسمی خود از دنیای فوتبال را اعلام کرد.

به گزارش سلام نو، وسلی اسنایدر که سالها در خط میانی تیم ملی هلند عملکرد درخشانی داشت، امروز اعلام کرد از دنیای فوتبال خداحافظی کرده و دیگر در مستطیل سبز حضور نخواهد داشت.

بعد از درخشش در لباس آژاکس، این رئال مادرید بود که وسلی اسنایدر را در سنین جوانی به خدمت گرفت اما دوران هافبک طراح هلندی در برنابئو چندان موفق نبود و وی در سال 2010 راهی اینتر شد.

بهترین دوران وسلی اسنایدر در اینتر رقم خورد و او نقش زیادی در سه گانه نراتزوری در اولین فصل حضورش ایفا کرد، به حدی که بسیاری او را لایق جایزه مرد سال جهان می دانستند. اسنایدر در 116 بازی برای اینتر در 4 فصل، 22 گل به ثمر رسانده و 25 پاس گل داد.

در ادامه گالاتاسرای، نیس و الغرافه تیم های بعدی وسلی اسنایدر بودند و وی در نهایت از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. وسلی اسنایدر که با 134 بازی ملی رکورددار پوشیدن لباس تیم ملی هلند است، در رسیدن لاله های نارنجی به فینال جام جهانی 2010 نقش زیادی داشت اما هلند یک بار دیگر در فینال مغلوب شد تا این بازیکن در حسرت فتح جام جهانی بماند.

اخبار مرتبط

icon news

درخشش ستاره ایرانی در لیگ مالزی

میلاد زنیدپور هافبک چپ پای فوتبال ایران این روزها در لیگ مالزی توپ می‌زند و با گل زنی...

اسطوره فوتبال فرانسه: من مربی موفقی خواهم بود

آنری ستاره سابق تیم آرسنال و اسطوره تیم ملی فراسنه که و مربی سابق باشگاه موناکو بوده ...

می‌دانیم هوادران تراکتورسازی چه می‌خواهند

 مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان در گفت‌وگو...

سومین ستاره فرانسوی به بایرن مونیخ پیوست

کویزانس آماده شرکت در تست پزشکی بایرن است تا پس از لوکاس هرناندز و بنجامین پاوارد سوم...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news