اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 16 آذر 1398
21 مرداد 1398 21 مرداد 1398
21:57 21:57

جانشین آلیسون بکر از راه رسید+عکس

آندی لونرگان دروازه‌بان کهنه کار با تجربه قرار است به زودی راهی آنفیلد شود تا در مدت مصدومیت آلیسون بکر جایگزین مطمئنی برای او در درون دروازه لیورپول باشد.

به گزارش سلام نو، لیورپول چند روز پیش از پایان بازار نقل و انتقالات و در حالیکه خرید چندان مهمی انجام نداده بود، با آدریان به توافق رسید تا جانشین مطمئنی برای آلیسون بکر، دروازه بان برزیلی خود پیدا کند.

اما لیورپول بدشانس بود که در همان هفته اول لیگ برتر، آلیسون بکر مصدوم شد و به نظر می رسد او نزدیک به دو ماه قادر به همراهی مرسی سایدی ها نباشد. با توجه به عدم حضور دروازه بان دوم در رختکن لیورپول، قرار است آندی لونرگان با قراردادی یک ساله راهی لیورپول شود.

این دروازه بان کهنه کار قرار است به زودی قرارداد خود را امضا کند و به همراه تیم اصلی، پیش از دیدار سوپر جام این هفته لیورپول برابر چلسی در استانبول تمرینات خود را در ملوود در کنار دیگر بازیکنان ادامه دهد.

آندی لونرگان در تور ایالت متحده نیز در اردوی لیورپول حاضر شده و عملکرد خوبی در خلال حضور یک نیمه ای خود در دیدار دوستانه برابر سویا ارائه داد. حالا و با توجه به آسیب دیدگی آلیسون بکر، آندی لونرگان به عنوان دروازه بان دوم راهی لیورپول می شود تا در صورت مصدومیت آدریان در این مدت، وظیفه حراست از دروازه این تیم را بر عهده گیرد.

اخبار مرتبط

icon news

جرارد با گلاسکورنجرز تمدید کرد

استیون جرارد سرمربی تیم گلاسگورنجرز توافق کرد قراردادش در این تیم تمدید شود. 

اعلام ترکیب اصلی لیورپول و اورتون

ترکیب اصلی دو تیم لیورپول و اورتون که قرار است در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس...

آلیسون بکر برترین دروازه بان دنیا شد +عکس های مراسم توپ طلای 2019

در مراسم توپ طلای مجله فرانس فوتبال در سال 2019 که در حال برگزاری است،  آلیسون بکر بر...

گام بزرگ لیورپول برای قهرمانی لیگ برتر

شاگردان یورگن کلوپ که در 15 دقیقه پایانی دیدار با برایتون 10 نفره شدند، در نهایت توان...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news