اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 16 آذر 1398
21 مرداد 1398 21 مرداد 1398
22:00 22:00

یوگی ممنوعیت عجیب لیورپولی‌ها را شکست+عکس

 یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی دست زدن به نشان این تیم در هنگام ورود به زمین را برای بازیکنانش لغو کرده بود و گفته بود تا زمان کسب یک جام بزرگ حق این کار را ندارند.

جورجو واینالدوم، هافبک لیورپول تصویر جالبی در صفحه رسمی اش منتشر کرد.


به گزارش سلام نو، یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی و محبوب لیورپول از بازیکنانش خواسته بود تا زمان عدم توفیق در فتح یک جام بزرگ، به نشان این باشگاه در ورودی استادیوم آنفیلد دست نزنند و حالا این ممنوعیت لغو شده است.

یورگن کلوپ کلوپ در مصاحبه ای در سال 2016 اظهار داشت: "من به بازیکنانم گفته ام که تا وقتی که برنده جامی نشوند به این نشان دست نزدید. این نشانه احترام است و من وقتی در دورتموند سرمربی بودم این نشان را لمس کردم ما با 4 گل مغلوب شدیم."

اما فصل قبل لیورپول بعد از دو سال ناکامی در فینال های اروپایی و شکست برابر سویا در فینال لیگ اروپا و رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان، بالاخره موفق شد تاتنهام را در فینال مغلوب کرده و در لیگ قهرمانان به قهرمانی دست یابد. حالا به نظر می رسد با کسب این جام معتبر، ممنوعیت تصویب شده از سوی یووگن کلوپ نیز ملغی شده و جورجو واینالدوم که با دبل خود برابر بارسلونا نقش مهمی در بازگشت مرسی سایدی ها و در نهایت قهرمانی در اروپا ایفا کرد، اولین بازیکنی بوده که به این نشانه دست زده است.

جورجو واینالدوم با انتشار تصویری از خود نوشت: "رئیس تا زمان فتح یک جام به ما اجازه لمس این نشان را نمی داد اما حالا زمان آن فرا رسیده است."

اخبار مرتبط

icon news

جرارد با گلاسکورنجرز تمدید کرد

استیون جرارد سرمربی تیم گلاسگورنجرز توافق کرد قراردادش در این تیم تمدید شود. 

اعلام ترکیب اصلی لیورپول و اورتون

ترکیب اصلی دو تیم لیورپول و اورتون که قرار است در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس...

کلوپ به توپ طلای مسی واکنش نشان داد

یورگن کلوپ در نشست خبری دیدار مقابل اورتون، عملکرد فن دایک را ستود و البته مدعی شد مس...

گام بزرگ لیورپول برای قهرمانی لیگ برتر

شاگردان یورگن کلوپ که در 15 دقیقه پایانی دیدار با برایتون 10 نفره شدند، در نهایت توان...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news