اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 31 مرداد 1398
21 مرداد 1398 21 مرداد 1398
22:00 22:00

یوگی ممنوعیت عجیب لیورپولی‌ها را شکست+عکس

 یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی دست زدن به نشان این تیم در هنگام ورود به زمین را برای بازیکنانش لغو کرده بود و گفته بود تا زمان کسب یک جام بزرگ حق این کار را ندارند.

جورجو واینالدوم، هافبک لیورپول تصویر جالبی در صفحه رسمی اش منتشر کرد.


به گزارش سلام نو، یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی و محبوب لیورپول از بازیکنانش خواسته بود تا زمان عدم توفیق در فتح یک جام بزرگ، به نشان این باشگاه در ورودی استادیوم آنفیلد دست نزنند و حالا این ممنوعیت لغو شده است.

یورگن کلوپ کلوپ در مصاحبه ای در سال 2016 اظهار داشت: "من به بازیکنانم گفته ام که تا وقتی که برنده جامی نشوند به این نشان دست نزدید. این نشانه احترام است و من وقتی در دورتموند سرمربی بودم این نشان را لمس کردم ما با 4 گل مغلوب شدیم."

اما فصل قبل لیورپول بعد از دو سال ناکامی در فینال های اروپایی و شکست برابر سویا در فینال لیگ اروپا و رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان، بالاخره موفق شد تاتنهام را در فینال مغلوب کرده و در لیگ قهرمانان به قهرمانی دست یابد. حالا به نظر می رسد با کسب این جام معتبر، ممنوعیت تصویب شده از سوی یووگن کلوپ نیز ملغی شده و جورجو واینالدوم که با دبل خود برابر بارسلونا نقش مهمی در بازگشت مرسی سایدی ها و در نهایت قهرمانی در اروپا ایفا کرد، اولین بازیکنی بوده که به این نشانه دست زده است.

جورجو واینالدوم با انتشار تصویری از خود نوشت: "رئیس تا زمان فتح یک جام به ما اجازه لمس این نشان را نمی داد اما حالا زمان آن فرا رسیده است."

اخبار مرتبط

icon news

ستاره سابق لیورپول همبازی مدافع تیم ملی ایران شد

 باشگاه ترابزون اسپور که مجید حسینی را در اختیار دارد برای حضور قدرتمندتر در این فصل ...

سادیو مانه، بابی فیرمینو و محمد صلاح واقعا خارق‌العاده هستند

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول بعد از دومین پیروزی این تیم در لیگ برتر فوتبال جزیزه به تم...

لیورپول به صدر تکیه زد!/ شکست ساوتهمپتون در بازی دشوار

شاگردان یورگن کلوپ در هفته دوم لیگ برتر انگلیس دو بر یک ساوتهمپتون را مغلوب کردند تا ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news