اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 31 مرداد 1398
22 مرداد 1398 22 مرداد 1398
08:36 08:36

هدیه پدر قاتل جان دخترش شد / فیلم ترسناک جان دختر نوجوان را گرفت

مردی روستایی با خریدن موبایل برای دخترش قصد شادی او را داشت غافل از اینکه مرگ او را رقم خواهد زد. مرد روستایی که به اصرار دخترش، یک گوشی هوشمند برای او خرید نمی‌دانست فرزندش با دانلود فیلم ترسناک و دیدن آن تا حد مرگ خواهد ترسید.

 

به گزارش سلام نو، ماجرا از این قرار است که مرد روستایی با اصرار دخترش یک گوشی هوشمند برای او می خرد تا دخترش مثل سایر دوستانش از فضای مجازی استفاده کند و به قول امروزی ها به روز شود.

در شب حادثه، پدر خانواده به اتفاق همسرش برای شرکت در یک جشن راهی یکی از شهرهای خراسان شمالی می شوند و دخترشان همراه با یکی از دوستان خود که کاربلد فضای مجازی و اینترنت است در خانه تنها می مانند.

بعد از رفتن والدین، دختر نوجوان به پیشنهاد دوستش یک فیلم ترسناک خارجی دانلود می کند تا با تماشای آن شب هیجان انگیزی را تجربه کنند اما این آخر ماجرا نیست.

شب به نیمه نزدیک می شود که دختر نوجوان بعد از خاموش کردن چراغ خانه به اتفاق دوستش، فیلم هیجانی و ترسناک را تماشا می کنند. هر دقیقه که از زمان پخش فیلم می گذرد ترس بر دختر نوجوان غلبه می کند اما به خاطر شرم از دوستش دم نمی زند تا مبادا سوژه او شود. رفته رفته با رسیدن فیلم به صحنه های دلخراش و ترسناک دخترک وحشت زده می شود و دیگر نمی تواند ترسش را پنهان کند و ناگهان جیغ می زند و سکوت خانه را می شکند.

در این گیر و دار والدین دختر از راه می رسند و با اتفاق تلخی رو به رو می شوند.

دختر وحشت زده به خاطر ترس زیاد غش و سکته خفیف می کند.

پدر این دختر در این باره می گوید: زمانی که با دخترم رو به رو شدم خیلی وحشت کردم چون دیدم صورت و لب او کج شده است برای همین سریع او را به بیمارستان رساندیم.

پزشک بعد از معاینه دخترم اعلام کرد او به علت وحشت زیاد دچار سکته خفیف شده است و مدتی طول می کشد تا بعد از درمان، قیافه و صورتش به شکل اول برگردد.

با این که خطر از بیخ گوش دخترم گذشت اما این ماجرا درس عبرتی برای من و همسرم شد که دیگر قبل از آموزش های اولیه چیزی در اختیار فرزندان مان قرار ندهیم تا با استفاده نادرست از آن این گونه دچار دردسر نشویم. /رکنا

اخبار مرتبط

icon news

گاز فاضلاب سه عضو خانوار را از پای درآورد +فیلم

تخلیه غیرایمن یک فاضلاب باعث گازگرفتگی 3 عضو یک خانوار بیرجندی و فوت آنها شد 

مرگ تلخ عروس بعد از ماه عسل

زنی جوان در شمال غرب تهران پس از بازگشت از ماه عسل در حادثه‌ای مشکوک که به گفته همسرش...

مادر 17 ساله کرجی سر زایمان فوت کرد!/ بچه سالم است

معاون نظارت دانشگاه علوم پزشکی البرز از مرگ مادر هفده ساله‌ ای خبر داد که در یکی از ب...

وحشتناک ترین تصمیم!/ پدری که باید مرگ یکی از دخترانش را انتخاب کند! + عکس تلخ

پزشکان از یک پدر خواستند که از بین یکی از دختران به هم چسبیده اش انتخاب کند کدام یک ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news