اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 آذر 1398
22 مرداد 1398 22 مرداد 1398
09:10 09:10

تعقیب و گریز غواص آمریکایی و کوسه زیر آب+ فیلم

یک غواص جوان که در سواحل فلوریدا مشغول شنا بود مورد حمله کوسه قرار گرفت و توسط گروهی ماهیگیر نجات یافت.

به گزارش سلام نو، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظات اولیه نجات یک غواص جوان پس از حمله مرگبار یک کوسه در سواحل فلوریدای آمریکا را به تصویر می‌کشد. ظاهرا پس از آنکه این غواص توسط کوسه مورد حمله قرار گرفت و مجروح شد توسط گروهی از ماهیگیران محلی نجات یافت. ماهیگیران پس از آنکه متوجه جراحت شدید غواص شدند بلافاصله به کمک او شتافتند و وی را به داخل قایق ماهیگیری منتقل کردند.

این ویدئو که در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر شده است قربانی را که از ناحیه دست چپ مورد حمله کوسه قرار گرفته است نشان می‌دهد. در ویدئوی منتشرشده این غواص در حالی که در کف قایق افتاده و لباسش غرق خون شده است دیده می‌شود. بنا به گزارش رسانه‌های محلی این حادثه در سواحل میامی واقع در ایالت فلوریدای آمریکا رخ داد.

این ویدئو از زمان انتشار در اینستاگرام تاکنون بیش از ۱۶۰۰۰ بیننده داشته است. انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی با واکنش کاربران همراه بود و بسیاری اقدام به موقع ماهیگیران را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: " این ماهیگیران با کمک به این غواص که مورد حمله کوسه قرار گرفته بود و جانش در خطر بود کاری بزرگ انجام دادند. " کاربر دیگری در کامنتی دیگر نوشت : " ظاهرا این غواص خون زیادی از دست داد. بوی خون موجب می شد تا کوسه دوباره به غواص حمله کند. کار این ماهیگران عالی بود./رکنا

اخبار مرتبط

icon news

طوفان ویرانگر دوریان به فلوریدا رسید +عکس و فیلم

 طوفان دوریان که خسارات جدی به ایالتهای  آمریکا رسانده حالا با سرعت معادل ۲۲۰ کیلومت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news