اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 25 مهر 1398
22 مرداد 1398 22 مرداد 1398
10:55 10:55

تذکر مسی به نیمار: به رئال نرو!

 امروز روزنامه اسپانیایی مارکا صفحه اول خود را به ورود مسی به پرونده جدایی نیمار از پاری سن ژرمن و انتقالش به یکی از دو غول بزرگ فوتبال اسپانیا اختصاص داده است. در روزهای اخیر که شایعات زیادی مطرح شد مبنی بر اینکه نیمار به جای بازگشت به تیم سابقش بارسلونا راهی رقیب بزرگ این تیم در اسپانیا، رئال مادرید خواهد شد، حال مارکا ادعا می‌کند برای ممانعت از چنین اتفاقی  مسی شخصاً وارد گود شده و در تماسی با نیمار از او خواسته از پیوستن به رئال خودداری کرده و منتظر بارسلونا بماند.

به گزارش سلام نو، مسی و نیمار رابطه دوستانه نزدیکی دارند. زمانی که مسی، سوارز و نیمار در بارسلونا مثلث مرگباری تشکیل داده بودند رفاقتی صمیمی بین این سه برقرار شده که تا امروز همچنان به قوت پابرجا است. مسی پیش از این گفته بود که علاقه دارد دوباره در بارسا با نیمار همبازی شود و مارکا می‌گوید رابطه مسی و نیمار فراتر از فوتبال بوده و این دو در زندگی عادی هم دوستهایی صمیمی هستند. نیمار بارها اعلام کرده که معتقد است در دوران بازی در کنار لیونل مسی به فوتبالیست بهتری تبدیل شده و هر بار که در نوکمپ با مسی مواجه شده با احترام کامل با او برخوردی بسیار دوستانه داشته است.

مسی دو سال پیش هم تلاش زیادی کرد تا نیمار بارسا را ترک نکند و بعد از آن هم بارها اعلام کرده که تمایل دارد ستاره برزیلی به بارسا بازگردد. حالا بعد از مطرح شدن شایعات درباره احتمال پیوستن نیمار به رئال مادرید، به ادعای مارکا، مسی روز گذشته با ستاره برزیلی PSG تماس تلفنی گرفته و در این باره با او صحبت کرده است.

مسی در بارسلونا نقش و اهمیتی فراتر از یک کاپیتان دارد و نظرات و تمایلات مسی در بارسا از وزنی به مراتب بیشتر از یک کاپیتان عادی برخوردار است. یکی از مهمترین موارد وزن بالای مسی در تصمیم‌گیری‌های بارسا در پایان فصل گذشته نمایان شد زمانی که هواداران بارسا و افکار عمومی با تمام قوا برای اخراج ارنستو والورده سرمربی این تیم فشار می‌آوردند ولی حمایت مسی از او باعث شد والورده صندلی خود را حفظ کرده و همچنان سکان هدایت این تیم را به عهده داشته باشد./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

پسران لیونل مسی بر سر کفش طلای پدر درگیر شدند+فیلم

لیونل مسی ستاره بارسلونا که برنده کفش طلا شده است با صحنه جالب جدال پسرانش برای گرفتن...

پاریسی ها از نیمار مجسمه ساختند! +عکس

پاریسی ها با قدردانی از ستاره برزیلی و 27 ساله تیم فوتبال پاری سن ژرمن در پایتخت فران...

نیمار، بازیکن شیشه‌ای!

نیمار بخاطر آسیب دیدگی‌های بسیار لقب بازیکن شیشه‌ای را گرفته است، مسئله‌ای که باعث آز...

مهاجم گالاتاسرای: رئال تیم بزرگی است

رادامل فالکائو، مهاجم گالاتاسرای گفت: رئال مادرید در هفته اخیر لیگ قهرمانان نتایج خوب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news