اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 16 آذر 1398
22 مرداد 1398 22 مرداد 1398
10:27 10:27

مورینیو فلیکس را متهم کرد

ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی اتلتیکومادرید گفت: سن مهاجم جوان اتلتیکومادرید اهمیتی ندارد و او نمی‌تواند از بار مسئولیتش فرار کند.

ژوزه مورینیو

به گزارش سلام نو و به نقل از آس، هیچ‌کس نسبت به عملکرد فوق العاده ژائو فلیکس در پیش‌فصل با پیراهن اتلتیکومادرید بی تفاوت نمانده است. ژوزه مورینیو در مصاحبه با شبکه ۱۱ پرتغال در رابطه با مهاجم جوان روخی بلانکو  گفت: او یک چالش به اندازه استعدادش دارد و باید آن را در تیمش نشان دهد. فلیکس نمی‌تواند از بار مسئولیتش فرار کند. ۱۸، ۲۰ یا ۲۵ سالگی جذابیتی ندارد بلکه استعداد و مسئولیتش جذابیت دارد. این مسئولیت، مسئولیت آماری است که به ثبت می‌رساند و نمی‌تواند از آن فرار کند.

سرمربی پرتغالی در ادامه درباره پیشرفت اتلتیکومادرید در سال‌های گذشته صحبت کرد و گفت: اتلتیکو به سطحی رسیده است که بازیکنان این تیم برای قهرمانی در لالیگا یا لیگ قهرمانان اروپا تلاش می‌کنند. رئال مادرید و بارسلونا به خاطر قدرت اقتصادی، فرهنگی یا کیفیت همیشه در این سطح دیده می‌شوند. اتلتیکو در سال‌های اخیر پشت این مسئولیت‌ها بوده است اما میزان تحولش باورنکردنی بوده است. اکنون می‌تواند بگوید ما این جا هستیم، بزرگ هستیم و می‌خواهیم بزرگ شویم و در این جا برای فتح عناوین حضور داریم./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

استقبال لمپارد از بخشش چلسی

فرانک لمپارد، مربی موفق تیم فوتبال چلسی با استقبال از رای بازگشت چلسی به پنجره نقل و ...

مسی در زمین راه می‌رود و گل می‌زند!

ستاره انگلیسی اتلتیکو مادرید در آستانه دیدار این تیم با بارسلونا اعلام کرد مسی فقط را...

دمبله با گریه زمین را ترک کرد+ عکس

مصدومیت بار دیگر بلای جان عثمان دمبله شد و این بازیکن نتوانست به بازی برابر دورتموند ...

رکوردهای خاص دنیا فوتبال+کلیپ

یکی از لذت‌های قدیمی دنیای فوتبال اطلاع از رکوردهاست؛ رکوردهایی که هر چند سال یک‌بار ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news