اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 31 مرداد 1398
22 مرداد 1398 22 مرداد 1398
10:27 10:27

مورینیو فلیکس را متهم کرد

ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی اتلتیکومادرید گفت: سن مهاجم جوان اتلتیکومادرید اهمیتی ندارد و او نمی‌تواند از بار مسئولیتش فرار کند.

ژوزه مورینیو

به گزارش سلام نو و به نقل از آس، هیچ‌کس نسبت به عملکرد فوق العاده ژائو فلیکس در پیش‌فصل با پیراهن اتلتیکومادرید بی تفاوت نمانده است. ژوزه مورینیو در مصاحبه با شبکه ۱۱ پرتغال در رابطه با مهاجم جوان روخی بلانکو  گفت: او یک چالش به اندازه استعدادش دارد و باید آن را در تیمش نشان دهد. فلیکس نمی‌تواند از بار مسئولیتش فرار کند. ۱۸، ۲۰ یا ۲۵ سالگی جذابیتی ندارد بلکه استعداد و مسئولیتش جذابیت دارد. این مسئولیت، مسئولیت آماری است که به ثبت می‌رساند و نمی‌تواند از آن فرار کند.

سرمربی پرتغالی در ادامه درباره پیشرفت اتلتیکومادرید در سال‌های گذشته صحبت کرد و گفت: اتلتیکو به سطحی رسیده است که بازیکنان این تیم برای قهرمانی در لالیگا یا لیگ قهرمانان اروپا تلاش می‌کنند. رئال مادرید و بارسلونا به خاطر قدرت اقتصادی، فرهنگی یا کیفیت همیشه در این سطح دیده می‌شوند. اتلتیکو در سال‌های اخیر پشت این مسئولیت‌ها بوده است اما میزان تحولش باورنکردنی بوده است. اکنون می‌تواند بگوید ما این جا هستیم، بزرگ هستیم و می‌خواهیم بزرگ شویم و در این جا برای فتح عناوین حضور داریم./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

اسطوره فوتبال فرانسه: من مربی موفقی خواهم بود

آنری ستاره سابق تیم آرسنال و اسطوره تیم ملی فراسنه که و مربی سابق باشگاه موناکو بوده ...

می‌دانیم هوادران تراکتورسازی چه می‌خواهند

 مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان در گفت‌وگو...

سومین ستاره فرانسوی به بایرن مونیخ پیوست

کویزانس آماده شرکت در تست پزشکی بایرن است تا پس از لوکاس هرناندز و بنجامین پاوارد سوم...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news