اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 01 شهریور 1398
22 مرداد 1398 22 مرداد 1398
16:00 16:00

روح‌الله باقری در مسیر گرت بیل شدن تیم گل محمدی

روح‌الله باقری بازیکنی که نتوانست توجه استراماچونی را به خود جذب کند و ناگزیر از این تیم جدا شد حالا به شهرخودرو رفته و تلاش دارد تا توانایی های خود را در تیم یحیی گل محمدی اثبات کند.

شهرخودرو در این فصل بازیکنی را به خدمت گرفته که نشان از روزهای اوجش در فوتبال ایران دارد.

به گزارش سلام نو، یحیی گل‌محمدی در فصل نقل و انتقالات پیش علاوه بر حفظ یونس شاکری، اقدام به جذب مهاجمی کرده است که نمایش خیره‌کننده قابلیت‌های بالای بازی او حداقل در چند دیدار تدارکاتی اخیر شهرخودرو، نامش را بیش از پیش سر زبان هواداران فوتبال خراسان انداخته است.

روح‌الله باقری که با شکل و شمایل و موهایی شبیه به گرت بیل، چیزی شبیه به درگیری‌ها و جنگندگی وینگر رئال را نیز در بازی‌اش به نمایش می‌گذارد، قدرت بالایی هم در زدن ضربات ایستگاهی دارد که یکی از بهترین‌های آن را در بازی تدارکاتی برابر بادران به یحیی نشان داد تا همه را نسبت به رشد کارآیی خط تهاجمی شهرخودرو در لیگ پیش‌رو امیدوارتر کند.

باقری که علیرغم جنگندگی به دلایلی نامعلوم ناگهان از ترکیب استقلال در فصل گذشته کنار رفت و نیمکت‌نشین و سکونشین شد، این روزها مرد با انگیزه تمرینات شهرخودرو خراسان است که در هر بازی ولو تدارکاتی موفق شده تمام خواسته‌های فنی را اجرایی کند و نمره قبولی از کادر فنی مشهدی‌ها کسب کند. گل اول دیدار تدارکاتی شهرخودرو برابر گل گهر با فرار دیدنی و خطایی که بر روی او در محوطه جریمه رخ داد به ثمر رسید.

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

گل محمدی با پدیده قهر کرد

سرمربی پدیده شهرخودرو در اعترض به تغییر محل بازی و نبود امکانات در بازی دوستانه با گل...

رفیعی شاگرد گل محمدی شد

سروش رفیعی با قراردادی دو ساله از پرسپولیس جدا و به تیم شهرخودرو پیوست تا شاگرد گل مح...

تایید پیوستن سروش رفیعی به شهر خودرو

 سروش رفیعی، هافبک سابق پرسپولیس که مورد توجه کالدرون قرار نگرفت، بعد از توافق با مدی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news