اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 01 بهمن 1398
22 مرداد 1398 22 مرداد 1398
15:13 15:13
پس از چهار دهه؛

نصیریان و مهرجویی دوباره همکار می‌شوند

داریوش مهرجویی با ساخت  فیلم «لامینور» بستری فراهم آورده تا او و محمد نصیریان دوباره با یکدیگر همکاری کنند. آخرین بار 40 سال پیش این دو چهره مطرح با یکدیگر همکاری کرده اند.

لامینور

با قطعی شدن حضور علی نصیریان در فیلم «لامینور» داریوش مهرجویی، این دو سینماگر بعد از ۴۰ سال دوباره با هم همکاری خواهند داشت.

به گزارش سلام نو، حضور علی نصیریان در جدیدترین فیلم سینمایی داریوش مهرجویی قطعی شد و به این ترتیب پس از فیلم‌های «گاو»، «پستچی»، «آقای هالو»، «دایره مینا» و «مدرسه‌ای که می‌رفتیم»، این ششمین همکاری این دو هنرمند خواهد بود.

بر این اساس با بسته شدن قرارداد علی نصیریان و حضور این بازیگر پیشکسوت سینما در فیلم تازه داریوش مهرجویی، طلسم چهل‌ساله همکاری نکردن این دو چهره ماندگار سینمای ایران شکسته خواهد شد.

علی نصیریان در گفت‌وگویی درباره حضورش در فیلم «لامینور» بیان کرده بود که این پیشنهاد برایش بسیار لذت‌بخش بوده و خوشحال است که بعد از دهه‌ها فعالیت بار دیگر با مهرجویی کار خواهد کرد. او همچنین گفته بود: به نظرم فیلم مهرجویی کار خوبی خواهد شد و شاید یکی از بهترین‌ فیلم‌های اخیر او همین «لامینور» شود.

رضا درمیشیان که پیش‌تر در «سنتوری» دستیاری مهرجویی را برعهده داشته و در «نارنجی‌پوش» و «چه خوبه که برگشتی» به عنوان تهیه‌کننده کنار این کارگردان حضور داشته، اکنون برای بار سوم است که با او همکاری می‌کند و به عنوان تهیه‌کننده فیلم فعالیت دارد.

«لامینور» که بیست و ششمین فیلم بلند سینمایی داریوش مهرجویی است، همچنین سومین مدیریت فیلمبرداری بهرام بدخشانی در فیلمی از این فیلمساز خواهد بود.

«لامینور» به کارگردانی داریوش مهرجویی با طراحی گریم عبدالله اسکندری و مدیریت فیلمبرداری بهرام بدخشانی با نویسندگی مشترک وحیده محمدی‌فر و داریوش مهرجویی به تهیه‌کنندگی رضا درمیشیان جلو دوربین خواهد رفت./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

اکسیر جوانی علی نصیریان+ ویدئو

علی نصیریان بازیگر، نویسنده و کارگردان ۸۵ ساله سینما، تئاتر و تلویزیون در روز دوشنبه ...

مجوز پخش «لامینور» آمد

سه فیلم از جمله لامینور مهرجویی مجوز نمایش از شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی دری...

آخر هفته مفرح با نوستالژی‌های مهرجویی و صدرعاملی

طبق اعلام کنداکتور صدا و سیما قرار است 2فیلم «اجاره‌نشین‌ها» و «دختری با کفش‌های کتان...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news