اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 02 بهمن 1398
22 مرداد 1398 22 مرداد 1398
17:35 17:35

کلید قهرمانی رئال در دست هازارد و نیمار است؟

رئال مادرید این روزها به شدت در پی خرید نیمار است، سوپر استاری که رئال امیدوار است در کنار ادن هازارد کلید قهرمانی این تیم در لیگ برتر اسپاینیا و لیگ قهرمانان ارپا باشد.

به گزارش "ورزش سه"، نیمار تبدیل به سوژه داغ این روزهای بازار نقل و انتقالات شده است. او که دیگر قطعا در پی اس جی بازی نخواهد کرد، تمایل دارد به بارسلونا برگردد در حالی که رئال را هم علاقه مند به خود می بیند.

امروز صبح هیئتی از سوی بارسا برای مذاکره با پی اس جی راهی پاریس شده تا اولین مذاکره رودررو بین طرفین صورت بگیرد. اگر همه چیز خوب پیش برود، در نهایت نیمار به بارسا باز می گردد در غیر این صورت شانس رئال برای جذب او افزایش خواهد یافت.

گئورگی هاجی اسطوره فوتبال رومانی که سابقه بازی برای هر دو تیم رئال و بارسا را دارد، در مورد احتمال پیوستن نیمار به رئال گفت:« اگر نیمار به رئال برود، این تیم غیرقابل مهار خواهد شد و راحت تر می توانند بر حریفان خود غلبه کنند.

زوج نیمار و هازارد می تواند تضمین کننده قهرمانی رئال در اروپا نیز باشد. البته باید دید زیدان از این دو چگونه در ترکیب استفاده خواهد کرد اما این بهترین چالشی است که می تواند برای یک مربی رخ دهد. او فقط کافی است نیمار و هازارد را با انگیزه به زمین بفرستد. نیمار یک بازیکن فوق العاده خوب است و هرچند برخی مواقع دچار افت می شود ولی این مساله مهمی نیست. او به هر تیمی برود، سطح آن تیم را بالاتر خواهد برد.»

اخبار مرتبط

icon news

احتمال جدایی مرد سال فوتبال دنیا از رئال

با مطرح شدن نام هایی چون دنی فن دبیک، پل پوگبا و فابین رویز برای انتقال به رئال مادری...

تیکه سنگین تونی کروس به اتلتیکو مادرید!

تونی کروس هافبک رئال مادرید بعد از اتمام بازی دیشب سخنانی طعنه‌آمیز به اتلتیکو مادرید...

شرط عجیب جدایی دمبله از بارسلونا!

بارسلونا قصد فروش عثمان دمبله را با وجود عملکرد ناامید کننده ای که در آبی اناری‌ها دا...

عملکرد درخشان کورتوا رئال را نجات داد!

رئال هر چند در نیمه اول بازی با ختافه پیروز به رختکن رفت ولی ولی بدون شک اگر تیبو کور...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news