اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 02 بهمن 1398
22 مرداد 1398 22 مرداد 1398
18:52 18:52

استعفای استراماچونی؛ واقعی یا حربه ای برای فشار؟!

با توجه به جدیت آندره استراماچونی در تمرینات آبی پوشان در روزهای اخیر، به نظر می آید استعفای استراماچونی بیشتر حربه ای باشد علیه باشگاه تا ا جدیت بیشتری برای جذب بازیکنان مورد نظر وی اقدام کند

به گزارش سلام نو، آندره آ استراماچونی بیش از دو ماه است که هدایت استقلال را برعهده گرفته است، او در طول این مدت حتی یک جلسه از تمرین های استقلال را هم به بهانه هایی مثل جلسه با مدیران باشگاه، ثبت قرارداد و یا مسائلی از این دست از دست نداده است.

چهره او در تمرینات جدی و مصمم است و همه از جدیت او برای زنده کردن برند خودش و استقلال حرف می زنند چراکه هر دو وضعیت مشابهی دارند، استراماچونی در سن 36 سالگی به نیمکت تیم پرستاره اینتر رسید ولی بعد از آن سیر نزولی را در روند مربیگری اش طی کرد و استقلال هم به عنوان یک تیم پرافتخار فوتبال ایران 7 سال است که در لیگ برتر قهرمان نشده است و حالا این دو به هم رسیده اند تا برای هم اتفاق های خوبی رقم بزنند.

با این وجود از روز گذشته در رسانه های ایتالیایی اخباری منتشر شده است که استرا از استقلال رفتنی است و می خواهد از سمت خود استعفا دهد، آن هم در شرایطی که لیگ برتر ایران حدود 10 روز دیگر رسما شروع می شود و دیگر فرصتی باقی نمانده است که مدیران استقلال بخواهند دنبال جانشین برای او باشند.

اما سوال مهم این است؛ شایعه استعفای استراماچونی واقعی است یا می تواند یک اهرم فشار باشد برای اینکه باشگاه در فرصت باقی مانده تا پایان فصل نقل و انتقالات بتواند سه بازیکن در پست های مهاجم، دفاع چپ و هافبک پشت مهاجم جذب کند؟


شاید جواب این سوال را بتوان در رفتار استراماچونی در بازی روز گذشته برابر پیکان جستجو کرد، جایی که در چهره او اثری از جدایی از استقلال نبود، حتی به وریا غفوری کاپیتان تیمش هم حرفی در این باره نزد و ذره ای از جدیت او در تمرینات کم نشده بود.

استراماچونی حتی در پایان این بازی بزرگترهای تیمش را جمع کرد و به آنها تا بازی با ماشین سازی در هفته اول لیگ برتر نقشه راه را نشان داد تا آنها با روش او بتوانند آماده استارت قدرتمند در لیگ برتر بشوند.

آنچه مسلم است استراماچونی بازیکن می خواهد و اعتقاد دارد قدرت فعلی تیمش برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا کافی نیست؛ خواسته او اگر عملی شود هواداران استقلال هم می توانند تیم قدرتمندتری برای فصل بعد داشته باشند و این یعنی مدیران باشگاه می توانند خواسته های او را انجام بدهند و خیال سرمربی تیم شان را از ساختن تیمی رویایی راحت کنند.

نویسنده : فرزام محمدعلیها

منبع:  ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

میانجیگری معاون اول رییس جمهور برای برگزاری دیدار استقلال و الکویت در ایران

اسحاق جهانگیری طی مذاکراتی با مسئولان کویتی آن‌ها را راضی کرده تا برای برگزاری دیدار ...

بیانیه استقلال برای جذب بازیکن خارجی

باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای اظهار کرد:  تقویت تیم از نظر خرید بازیکن هیچ ارتبا...

ممنوعیت میزبانی ایرانی‌ها چه واکنشی از سوی فدراسیون خواهد داشت؟ / وقت ایستاده مردن است!

جلسه فوری وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال با حضور نمایندگان مبنی بر تصمیم جدید AFC در خص...

افشاگری جدید استراماچونی درباره مذاکره دوحه!

استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال در صحبت‌هایی جدید بار دیگر در خصوص روند اتفاقات ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news