اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 22 مهر 1398
22 مرداد 1398 22 مرداد 1398
21:47 21:47

مدافع نیمکت نشین منچستر سیتی چطور به یوونتوس پیوست؟

یوونتوس در اقدام جالب مدافع نیمکت نشین سیتی را خیرد و دانیلو نیز راهی یوونتوس شد تا در 28 سالگی زیر ناظر ساری کار کند، مربی خاصی که روزی روی نیمکت چلسی می‌نشست و سرمربی تیم سابق دانیلو بود.

به گزارش سلام نو، کمتر کسی انتظار داشت یوونتوس برای تقویت خط دفاعی خود سراغ مدافع نیمکت نشین و برزیلی سیتی برود اما با انتقال ژائو کامنسلو به انگلیس، دانیلو نیز راهی یوونتوس شد و حالا از وی در مورد روند انتقال به تورین صحبت کرده است.

دانیلو گفت: "خوشحالم که اینجا هستم،  پذیرایی بسیار گرمی صورت گرفت و من از انتقال به یوونتوس راضی هستم. الکس ساندرو؟ در حین مذاکره من با او صحبت کردم و ساندرو اطلاعات دقیقی در مورد باشگاه و  فلسفه یوونتوس به من داد. ساندرو یک بازیکن مهم است و ما با هم دوست هستیم.

مائوریتسیو ساری؟ او به سبک بازی علاقمند است. می دانم که فاز دفاعی در ایتالیا بسیار مهم است، من 28 ساله هستم وآماده ام همه مسائل مورد نیاز را یاد بگیرم.

کریستیانو رونالدو؟ من هم با او صحبت کردم، کمی شوخی کردیم و من به او گفتم شماره 7 را می خواهم. رونالدو با لبخند به من سلام کرد و به من گفت راهی تیم بزرگ شده ام. بازی کردن کنار بازیکنانی مثل رونالدو انگیزه ای مضاعف است. رونالدو بسیار خوشحال و با انگیزه است و او مدعی شد از اینکه من اینجا هستم خوشحال است.

لیگ قهرمانان اروپا؟ من می دانم که این جام هدف بسیاری از باشگاه های بزرگ است و ما قصد داریم در رقابت ها با جدیت و تعهد فراوان حاضر شویم.

مقایسه ساری و پپ گواردیولا؟ در گذشته نیز از من خواسته شده که مربیان را مقایسه کنم اما من چنین کاری را دوست ندارم. هر کسی سبک و شخصیت خاص خود را دارد اما من می توانم بگویم ذهنیت ساری بسیار نزدیک به من است."

اخبار مرتبط

icon news

خیز گواردیولا برای قهرمانی در اروپا

سرمربی تیم منچسترسیتی گفت: می ‌خواهیم قهرمان اروپا شویم و هواداران نیز چنین چیزی می‌خ...

بارسا در انتظار شکار ستاره چلسی

باشگاه بارسلونا که بالاخره با بازگشت مسی حال و روز خوشی پیدا کرده همچنان نسبت به جذب ...

تلاش بارسا برای فرار از جریمه سنگین

بارسا که برای انتقال آنتوآن گریزمان از اتلتیکو به آب و آتش زد و او را با 120 میلیون ی...

ستاره سیتی دنبال جدایی در زمستان است

 فیل فودن را یکی از با استعدادترین بازیکنان حال حاضر انگلیس که به گفته گوآردیولا نیز ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news