اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 20 آذر 1398
23 مرداد 1398 23 مرداد 1398
08:21 08:21

ربات‌ها در سازمان آتش‌نشانی

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی ورود ربات ها به سازمان آتش نشانی را اتفاق مثبتی خواند که قرار است این سازمان تا پایان سال به آن مجهز شود.

نشست خبری مدیر عامل سازمان آتش نشانی

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ورود ربات‌های آتش‌نشان به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش سلام نو، مهدی داوری در باره ورود تجهیزات جدید و مدرن به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار کرد: به دنبال ورود ربات‌ها به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران هستیم و می‌توان گفت که تا پایان سال به ربات‌ها مجهز می‌شویم.

وی با بیان اینکه در دنیا ربات‌ها همچنان به مرحله اطفای دقیق ساختمان‌ها نرسیده‌اند، گفت: ربات‌ها در بخش ارزیابی در دیگر نقاط دنیا نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند، چرا که می‌توانند در بخش ارزیابی و شناسایی موثر واقع شوند.

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران زمان ورود ربات‌ها به این سازمان را تا پایان سال جاری اعلام کرد و افزود: تا پایان سال جاری شاهد ورود ربات‌ها به این سازمان خواهیم بود.

داوری درباره تعداد این ربات‌ها نیز گفت: درباره ربات‌ها نیز در تلاشیم تا حداقل یک دستگاه را تا پایان سال به سازمان آتش‌نشانی اضافه کنیم. در صورت موفقیت‌آمیز بودن ماموریت‌ها و اگر متوجه شویم که این فناوری، کارایی مناسبی دارد، در سال‌های آینده حتما تعداد دیگری اضافه خواهیم کرد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

کسی به گلایه‌های آتش‌نشانان گوش نمی‌دهد

بر اساس استاندارد جهانی به ازای هر 50 هزار جمعیت شهری باید یک ایستگاه آتش‌نشانی وجود ...

تشریح تمهیدات آتش‌نشانی شهرداری تهران در راهپیمایی روز قدس

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: تعداد زیادی از مدیران ارشد...

پیوستن ۲۰۰ آتش‌نشان به سازمان آتش‌نشانی در تابستان ۹۸

مهدی داوری، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می گوید اواخر تابست...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news