اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه
دوشنبه 28 مرداد 1398
23 مرداد 1398 23 مرداد 1398
10:07 10:07

معامله نیمار با بارسا هنوز جوش نخورده

هنوز مشخص نیست مقصد نیمار بازیکن مطرح برزیلی در فصل آینده چه تیمی خواهد بود. این در حالی است که بارسلونا همچنان در پی جذب این بازیکن است. چند وقت پیش هم خبری از انتقال قرضی او به رئال مادرید منتشر شد.

به گزارش سلام نو، شبکه ESPN با استناد به منابع نزدیک به مذاکرات دو باشگاه بارسلونا و پاری سن ژرمن درباره نیمار ادعا کرد بارسا حاضر شده برای جذب نیمار دو بازیکن خود کوتینیو و راکیتیچ را بعلاوه پردخت 100 میلیون یورو به باشگاه پاریسی ارائه دهد. هر چند بارسا برای انجام این معامله باید کوتینیو و راکیتیچ را هم برای پیوستن به PSG راضی کند.

این شبکه می‌گوید بارسا تا کنون امیدوار بود تنها با دادن بازیکن به PSG بتواند این معامله را جوش بدهد و کوتینیو و راکیتیچ را به این منظور انتخاب کرده بود و حتی با اینکه پیش از آن اعلام کرده بود نلسون سمدو فروختنی نیست ولی در مراحل پایانی حاضر بود حتی عثمان دمبله و سمدو را هم به این معامله وارد کند.

اما شبکه ESPN به نقل از منابع خود می‌گوید PSG تمایلی به جذب راکیتیچ ندارد ولی کوتینیو را می‌خواهد و در عین حال به  تلاش خود برای فشار آوردن به بارسا برای اضافه کردن سمدو به این معامله ادامه می‌دهد. این شبکه می‌گوید پیشنهاد اول بارسلونا مبنی بر واگذاری کوتینیو بعلاوه 60 میلیون یورو از سوی باشگاه پاریسی رد شده بود.

نمایندگان دو باشگاه دیروز با هم دیدار کردند و بر اساس گزارش منابع نزدیک به مذاکرات، در مذاکرات دیروز هیچ پیشرفت قابل ملاحظه‌ای حاصل نشده و مراحل اولیه مذاکرات طی شده است. پاری سن ژرمن بر موضع خود پافشاری می‌کند و امیدوار است که بین رئال و بارسلونا جنگی در بگیرد که قیمت نیمار را لحظه به لحظه افزایش دهد.

اما بر اساس ادعای شبکه ESPN بارسا در دور بعدی مذاکرات آماده است تا پیشنهاد جدید خود را به این شرح به پاری سن ژرمن ارائه  کند: کوتینیو بعلاوه راکیتیچ بعلاوه 100 میلیون یورو برای به خدمت گرفتن نیمار./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

بدشانسی پاری سن ژرمن در هفته اول لوشامپیونا

در اولین هفته از آغاز  لوشامپیونا،  تیم پاری سن ژرمن، مدافع عنوان قهرمانی لیگ 1 در مق...

ستاره مصدوم بارسا به تعطیلات رفت!+عکس

سوارز که در بازی اول بارسا از ناحیه عضله پشت ساق پای راست دچار مصدومیت شد در اتفاقی ع...

پیشنهاد بارسا برای نیمار تقلبی است؟

الخلیفی و دیگر سران پی اس جی از حرکت بارسلونا در فروش کوتینیو به بایرن متعجب هستند و ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news