اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 22 آذر 1398
23 مرداد 1398 23 مرداد 1398
13:27 13:27

سانسور بازیگر معروف در تیزر فیلم «قسم»/یک بازیگر دیگر هم ممنوع التصویر شد

به نظر می رسد مهناز افشار هم دیگر بازیگری است که مورد غضی صداوسیما گرفته است. تیزر فیلم سینمایی قسم در حالی از تلویزیون پخش شده که تصویر مهناز افشار به عنوان بازیگر نقش اصلی این فیلم سانسور شده است.

به گزارش سلام نو، الهام غفوری تهیه‌کننده فیلم سینمایی «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده که این روزها در حال اکران است، درباره این فیلم گفت: چندی است که تیزرهای تبلیغاتی این فیلم در حالی از تلویزیون پخش می‌شود که پلان‌های مهناز افشار به‌عنوان بازیگر نقش اصلی فیلم در لانگ شات قرار دارد. ما بارها برای پخش تیزر با دست اندرکاران تلویزیون صحبت کرده‌ایم اما دلیل این امر را نمی‌دانیم در واقع این تیزرها به گونه‌ای است که مهناز افشار به عنوان نقش اصلی در آن‌ها دیده نمی‌شود.

سانسور چهره افشار در تیزر فیلم قسم

غفوری عنوان کرد: این فیلم حاصل زحمت، تلاش و سرمایه آدم‌های زیاد است و باید از این فیلم که یک تولید ملی است حمایت شود بنابراین امیدوارم این قضیه شفاف شود چراکه در این بین تنها کسانی که سرمایه‌گذاری کرده، زحمت کشیده و فیلم را ساخته‌اند، لطمه می‌خورند.

این تهیه‌کننده با اشاره به فروش این فیلم اظهار کرد: به نظرم فروش فیلم خوب است و رفته‌رفته بهتر هم خواهد شد و امیدوارم مورد توجه مردم قرار بگیرد چون «قسم» درد امروز جامعه است؛ فیلمی است که وجدان آدم‌ها را به چالش می‌کشد و به ما یاد می‌دهد که در مورد یکدیگر قضاوت نکنیم این را هم باید عنوان کنم که من درخواست پخش یک سری دیگر از تیزرها را هم داده‌ام و امیدوارم تلویزیون با پخش تیزرها به صورت کامل موافقت کند.

وی در پایان درباره آخرین وضعیت فصل ششم سریال «پایتخت» که تهیه‌کنندگی آن را نیز برعهده دارد گفت: ما پیش تولید فصل ششم «پایتخت» را در پاییز شروع می‌کنیم اما در حال حاضر متن‌های آن در حال نگارش است.

اخبار مرتبط

icon news

مهناز افشار یک ماه فرصت دارد خودش را معرفی کند!

عبدالصمد خرمشاهی وکیل مهناز افشاربه بیان جزییاتی در مورد آخرین وضعیت پرونده افشار پرد...

امکان جایگزینی در بازیگران سریال «عاشقانه ۲» وجود دارد + تیزر سریال «دل»

منوچهر هادی کارگردان ۴۷ ساله سینما و تلویزیون متولد ۲۸ مرداد ۱۳۵۱ در تهران است، وی پس...

مجری‌ ممنوع‌التصویر پس از یک سال به کانال 2 آمد!

آرش ظلی‌پور که در برنامه «من و شما» مجادله ای با مسعود فراستی داشت و منجر به یک سال د...

واکنش عجیب و غریب رضا صادقی به مهاجرت مهناز افشار

رضا صادقی خواننده پاپ که دیشب میهمان برنامه «پشت صحنه» رادیو تهران بود به ارائه تعریف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news