اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 20 آذر 1398
23 مرداد 1398 23 مرداد 1398
15:18 15:18

خیال هواداران استقلال راحت باشد/استراماچونی ماندنی شد

در روزهای گذشته شایعه ای در فضای مجازی مبنی بر پایان همکاری استراماچونی با استقلال منتشر شد که باعث شد هواداران استقلال نسبت به آینده این تیم نگران شوند. با این حال آخرین خبر حکایت از ماندن این سرمربی ایتالیایی روی نیمکت آبی پوشان پایتخت است.

به گزارش سلام نو، دی مارتزیو روزنامه نگار مشهور ایتالیایی که در روزهای اخیر با انتشار اخباری پیرامون استراماچونی و مساله جدایی وی از استقلال، نگاه ها را معطوف به این مربی کرده بود، دقایقی قبل با انتشار مطلب زیر در سایت شخصی خود شایعات پیرامون جدایی سرمربی سابق اینتر را رد کرد. وی در این مطلب اینچنین نوشت:

"کافی بود تا استراماچونی درباره خداحافظی احتمالی اش صحبت کند تا هواداران استقلال به حرکت دربیایند، ابتدا با اعتراض مقابل ساختمان باشگاه و سپس با مصاحبه ای از سوی مدیرعامل باشگاه که در مصاحبه ای به رسانه های ایران گفت که استراماچونی سرمربی ما باقی خواهد ماند؛ آن هم در پایان یک گفت و گوی از راه دور میان باشگاه استقلال و فدریکو پاستورلو ایجنت استراماچونی که برای روشن شدن ایده های طرفین انجام شد.


سرمربی سابق اینتر که درباره جاه طلبی باشگاه استقلال دچار تردید شده بود، به طور خاص با اتفاقاتی که در مورد انتقال درامه، پوچارلی، میلیچ رخ داد.


البته مشکلات مربوط به سازماندهی تیم هم سرمربی استقلال را نگران کرده. وعده هایی که داده شده بود اما حل نشد به مانند مساله مدیر ورزشی یا نداشتن مرکز تمرین مناسب که همچنان این مشکلات حل نشده اند. کهفته آینده لیگ برتر ایران آغاز خواهد شد و هرچند استراماچونی تهدید به خداحافظی کرد اما مدیرعامل استقلال از این فرصت استفاده کرده و با وعده اینکه مشکلات را در این مدت کوتاه حل خواهد کرد، استراماچونی را در استقلال نگه داشته است.

استراماچونی حداقل در حال حاضر در ایران ماندنی است و حالا همه چیز به باشگاه برمی گردد."

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

ردپای FATF در ماجرای استراماچونی!

عضو هیات رییسه مجلس در حساب توئیتر خود نوشت که ظن پلیس به پولشویی باعث شد تا آنها اقد...

خلیل زاده استراماچونی را برمی گرداند/ فتح الله زاده گزینه اول مدیر عاملی است

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: بعد از بازگشت آقای خلیل زاده و استراماچونی به ایرا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news