اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 26 مرداد 1398
23 مرداد 1398 23 مرداد 1398
15:36 15:36

ستاره گران قیمت یونایتد به تیم دوم تبعید می‌شود؟

الکسیس سانچس که با حرف و حدیث‌های زیادی از آرسنال به منچستر یونایتد آمد و قرار بود ستاره درخشان این تیم باشد حالا آن چنان وضعیت بدی دارد که اگر از این تیم جدا نشود به تیم دوم باشگاه تبعید می‌شود!

به گزارش سلام نو، به نقل از دیلی میل، الکسیس سانچس پس از جدایی از آرسنال و پیوستن به یونایتد، هنوز نتوانسته به روزهای اوجش برگردد. ستاره شیلیایی که سالانه 28 میلیون یورو دستمزد دریافت می کند، در دو فصل گذشته از ضعیف ترین بازیکنان منچستر بوده؛ به طوریکه که اوله گنار سولسشر سرمربی شیاطین سرخ نیز حالا موافق جدایی این بازیکن است.

روز گذشته در جریان تمرین منچستر یونایتد و پس از یک برخورد در یک بازی درون تیمی، او با گرین وود بازیکن جوان باشگاه درگیری لفظی شدید پیدا کرد و هر دو از تمرین کنار گذاشته شدند. این نشان می دهد که سانچس از لحاظ روحی نیز شرایط خوبی ندارد.

او که به دلیل حضور در کوپا آمه ریکا، دیرتر از سایرین به تمرینات پیش فصل اضافه شد، این روزها در حال مذاکره با رم است و گفته می شود اگر نتواند تیمی مناسب برای خود تا پایان نقل و انتقالات پیدا کند، احتمالا به تیم دوم باشگاه تبعید خواهد شد چرا که سولسشر دیگر تمایلی برای استفاده از او ندارد. سرنوشتی تلخ برای ستاره ای که قرار بود ناجی شیاطین سرخ باشد و با حرف و حدیث های زیادی هم از آرسنال جدا شد.

اخبار مرتبط

icon news

سرانجام آخرین کل کل مورنیو مشخص شد

دی بوئر و مورینیو زمان که سرمربی پالاس و یونایتد بودند درگیری‌های لفظی قابل توجهی داش...

اصرار پوگبا به جدایی از یونایتد

پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستر یونایتد در بخشی از مستند اخیر آدیداس می‌گوید: بعد از ای...

چرا کروس رئال را به جای منچستر انتخاب کرد؟

تونی کروس که با 30 میلیون به رئال آمد فاش ساخت که سال 2014 تقریبا به منچستر پیوسته بو...

یونایتد قید جذب اریکسن را زد

باشگاه منچستریونایتد اخیر مذاکراتی را با تاتنها برای جذب اریکسون آغاز کرده بود ولی به...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news