اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 26 مرداد 1398
23 مرداد 1398 23 مرداد 1398
15:36 15:36

عامل ربودن نوزاد شیرخواره در شهریار بازداشت شد

درروزهای اخیر خبر ربوده شدن نوزاد شیرخواره ای در شهریار جنجال زیادی در رسانه ها و به ویژه فضای مجازی به پا کرده بود. فرمانده انتظامی غرب استان تهران از بازداشت عامل این کار خبر داده است.

سردار خانچرلی

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از شناسایی و دستگیری رباینده نوزاد شیرخواره در شهریار خبر داد.

به گزارش سلام نو، سردار محسن خانچرلی در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از وقوع یک فقره کودک ربایی و ربوده شدن پسربچه شیرخواره در بخش زنان و زایمان بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان شهریار، تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی به منظور شناسایی و دستگیری رباینده نوزاد تشکیل شده و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع، کارآگاهان تحقیقات خود را برای پیدا کردن نوزاد ربوده شده آغاز می کنند تا اینکه، نوزاد مزبور روز یکشنبه 20 مرداد 98 در داخل مسجد حضرت ولی عصر (عج) شهرستان شهریار پیدا و به آغوش خانواده اش بر می گردد.

وی با اشاره به پیدا شدن نوزاد ربوده شده، گفت: کارآگاهان پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی و نیز سرنخ های به دست آمده موفق شدند، مخفیگاه رباینده این نوزاد را در یکی از مناطق  شهرستان شهریار شناسایی و در عملیاتی ویژه، زن کودک ربا را دستگیر کنند.

براساس گزارش سایت پلیس، فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: این متهم در تحقیقات پلیسی ضمن اعتراف به جرم خود، علت ربودن نوزاد را مشکلات خانوادگی اقرار کرد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

انفجار گاز در یک واحد مسکونی در شهریار/ 2کودک همچنان زیر اوار هستند

انفجار گاز واحد مسکونی در «دینارآباد» شهریار رخ داد.

کشف زمین‌خواری میلیاردی در شهریار

پلیس از کشف زمین خواری چند ملیاردی در حواشی شهریار خبر داد که دست روی اراضی ملی گذاشت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news