اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 26 مرداد 1398
23 مرداد 1398 23 مرداد 1398
15:39 15:39

ترکیب نهایی کالدرون و پرسپولیس مشخص می‌شود؟

پرسپولیس که پس از اردوی ترکیه بازی های دوستانه زیادی را تجربه کرده است در حالی به مصاف آخرین رقیب خود می‌رود که احتمال دارد کالدرون بالاخره دست خود را رو کند و ترکیب اصلی تیمش را به زمین بفرستد.

به گزارش سلام نو، سرخپوشان پایتخت پس از اردوی ترکیه بازی های دوستانه پرشماری را انجام دادند. آن ها که در استانبول نتوانستند حریف تدارکاتی پیدا کنند، در تهران برابر تیم های لیگ برتری و همچنین نیروی زمینی دسته یکی بازی کردند تا سرمربی جدید این تیم، بازیکنان را محک بزند.

امروز هم آخرین دیدار دوستانه سرخ ها در ورزشگاه کارگران و برابر گل گهر سیرجان برگزار خواهد شد و احتمالا کالدرون از ترکیب مورد علاقه اش به شکلی غیر رسمی رونمایی خواهد کرد. در چند بازی اخیر او دو ترکیب متفاوت را به کار می‌گرفت و در واقع برابر حریف اولی بازیکنان اصلی را به میدان می‌فرستاد و فردای آن، ترکیبی متشکل از جوان ها و باتجربه ها را استفاده می‌کرد. حالا امروز باید دید او چه بازیکنانی را فیکس به کار می‌گیرد.

باتوجه به محرومیت بیرانوند، گلر یک سرخ ها فعلا بوژیدار رادوشوویچ است. در سمت راست دفاع، مهدی شیری اولویت اول کالدرون خواهد بود و در سمت چپ نیز باتوجه به درخشش نادری، شانس او برای بازی بیشتر است. در دفاع میانی هم احتمال دارد زوج همیشگی پرسپولیسی ها یعنی سیدجلال و شجاع بار دیگر کنار هم قرار گیرند.

در خط هافبک پرسپولیس احتمالا سه نفر را خواهد داشت. مصدومیت کامیابی نیا در صورتی که بهبود کامل پیدا نکند، منجر به دوری یک هفته ای او از میادین می‌شود تا این هافبک جنگنده برای بازی حساس یا تراکتور آماده باشد. بنابراین شانس احمد نوراللهی، محسن ربیع خواه، سعید حسین پور و حتی محمد حسینی بالا می‌رود.

مهدی ترابی در سمت چپ بازی خواهد کرد و احمد نوراللهی نیز فعلا هافبک راست سرخ ها است. وینگر چپ پرسپولیس از بین امیری آماده و عالیشاه تکنیکی انتخاب می‌شود که شاید در صورت استفاده از نوراللهی در پست هافبک دفاعی، عالیشاه یک خط عقب تر بازی کند. وینگر راست نیز احتمالا احمدزاده خواهد بود؛ باید دید آیا او شماره ۱۰ را برتن می‌کند یا نه.

در خط حمله علی علیپور گزینه اول است و باوجود جذب احتمالی مهاجم برزیلی، بعید است تا هفته های میانی نیم فصل علیپور به نیمکت برود اما با این حال امیر روستایی، محمد امین اسدی، مهدی عبدی و... عناصر هجومی هستند که فرصت بازی خواهند داشت.

به هر حال باید منتظر باشیم و ترکیب کالدرون برابر گل گهر را ببینیم اما باتوجه به این که هنوز ۱۰ روز تا شروع لیگ مانده، احتمال دارد دوباره ترکیب پرسپولیس تغییر کند.

اخبار مرتبط

icon news

علیپور پنالتی زن شماره یک پرسپولیس

علی علیپور در جریان بازی دوستانه با گل گهر سیرجان دوباره پشت توپ قرار گرفت و برای پرس...

دوری دوماهه هافبک کلیدی پرسپولیس از میادین!

هافبک پرسپولیس که این روزها با مصدومیت کتف خود دست و پنجه نرم می کند، ممکن است در صور...

کل کل احمدزاده و وعده ناهار

  دربی را ببریم به کل پرسپولیس ناهار می‌دهم. این حرف های احمدزاده بازیکن پرسپولیس است...

حمله مدیر عامل پرسپولیس به منتشر کنندگان خبر استعفایش!

ایرج عرب در روزهای اخیر تیتر اول اخبار پرسپولیس است و شایعه رفتنش و استعفایی که تقدیم...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news