اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 26 مرداد 1398
23 مرداد 1398 23 مرداد 1398
16:06 16:06

زشتی‌های فوتبال در نبود نود آشکارتر شده

در روزهایی که برنامه نود به خاطر بدسلیقگی مسئولان صدا وسیما و مشکلی که مدیران این سازمان با عادل فردوسی پور دارند زشتی های فوتبال بیشتر در حال خودنمایی است. اتفاقات عجیب این روزهای فوتبال موید همین امر است.

هیچ برنامه‌ای جای خالی نود را پر نکرد

از زمان تعطیلی برنامه نود به نظر می رسد زشتی‌های فوتبال بیشتر نمایان شده و اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد.

به گزارش سلام نو، یکی از معضلاتی که فوتبال ما در سال های اخیر با آن دست و پنجه نرم می کند، امنیت ورزشگاه ها است. سال هاست که تیم های مطرح پایتخت به بعضی از شهرها می روند، حواشی به وجود آمده روی سکوها بیشتر از بازی می شود و درگیری هواداران به اوج خود می رسد. بازی پرسپولیس-فولاد، پرسپولیس - سپاهان از جمله اتفاقات عجیب در سالهای اخیر بود که رنگ خون به خود گرفت. یکی از وظایف برنامه نود در سالهای اخیر پرداختن به معضلات فوتبال و حواشی آن بود و فردوسی پور بارها سعی کرد تا با فرهنگ سازی و پیدا کردن مقصر اتفاقات، جلو این پدیده زشت را بگیرد.

لیگ برتر نوزدهم هنوز شروع نشده، یکی از پیچیده‌ترین لیگ‌های فوتبال ایران است؛ فاصله زیاد میان پایان لیگ برتر هجدهم و آغاز لیگ برتر نوزدهم یکی از جنجالی‌ترین اتفاقات تاریخ فوتبال ایران است. فدراسیون فوتبال به‌دلیل اتفاقات پیش آمده در لیگ برتر هجدهم تصمیم گرفت، تن به این اتفاق جنجالی‌ دهد تا شاید امنیت ورزشگاه‌ها تامین شود. این اتفاق به این علت رخ داد که در بازی‌های زیادی در لیگ برتر هجدهم، طرفداران تیم‌های مختلف به یکی دیگر حمله می‌کردند و همدیگر را مورد ضرب و شتم قرار می‌دادند. این درگیری‌ها در بازی‌هایی مثل پرسپولیس - سپاهان، تراکتور - استقلال رخ داد و این درگیری‌ها به جایی رسید که پرسپولیس تماشاگرانش را به تبریز نبرد تا کسی از تماشاگران آسیب نبیند. مجموعه این اتفاقات در کنار تقسیم نامناسب سکوها در سال‌های گذشته که بازتابش در دربی‌ها و فینال جام حذفی میان پرسپولیس و داماش نمایان شد، سبب شده تا لیگ برتر با تاخیر آغاز شود.

از زمان تعطیلی برنامه نود به نظر می رسد این زشتی‌ها بیشتر نمایان شده و اتفاقات عجیبی در فوتبال ما رخ می‌دهد. نمونه ای از چند اتفاق عجیب فوتبال که در غیاب برنامه نود، سایر برنامه های تلویزیون پرونده آن ها را به طور جدی بررسی نکرده اند را به صورت یک گزارش منتشر کرده ایم./خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

اعلام اسامی محرومان هفته اول لیگ برتر

طبق اعلام کمیته مسابقات، اسامی محرومان باشگاهی لیگ برتری از فصل گذشته منتشر شد.

مدیر جنجالی از پرسپولیس جدا می‌شود؟ / همه می‌خواهند عرب برود

منابعی خبر از استعفای ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس و قبول آن از طرف وزارت ورزش می‌دهند....

بمب نقل و انتقالات لیگ در آستانه ترکیدن/ستاره سابق آرسنال و رئال در تراکتورسازی؟

بعید نیست ستاره سال های نه چندان دور رئال و آرسنال به تبریز بیاید و فصل آینده را در ت...

از توپ جدید لیگ برتر رونمایی شد

توپ لیگ نوزدهم در جلسه تمرین امروز استقلال تهران استفاده شد که مانند فصل پیش تولید «د...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news