اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 آذر 1398
23 مرداد 1398 23 مرداد 1398
16:09 16:09

راکیتیچ و کوتینیو شاکی از بارسلونا و نیمار

در حالی که گفته می‌شد بارسا قصد دارد راکیتیچ و کوتینیو را به همراه 100 میلیون یورو برای معاوضه با نیمار به پی اس جی بدهد این دو بازیکن با دلخوری از این مسئله تاکید کرده‌اند که مایل نیستند بخشی از پروسه بازگشت نیمار به بارسلونا باشند

به گزارش سلام نو، به نقل از آاس، روز گذشته اولین نشست بین بارسا و پی اس جی برای انتقال نیمار به انجام رسید و بی نتیجه نیز پایان یافت.

پی اس جی 100 میلیون یورو نقد بعلاوه دو بازیکن از بارسا(کوتینیو و سمدو) را می خواهد ولی بارسا تنها به معاوضه بازیکن فکر می کند و به همین دلیل کوتینیو و راکیتیچ را پیشنهاد داده است.

شب گذشته در برنامه ال چرینگیتو ادعا شد که ایوان راکیتیچ پس از اطلاع از این مساله بسیار عصبانی شده و در تماس با رئیس باشگاه(بارتومئو) گفته است که نه علاقه ای به پی اس جی دارد و نه می خواهد بخشی از پروسه بازگشت نیمار باشد. ستاره کروات تاکید کرده است که می خواهد فصل بعد در بارسا بماند.

همچنین فیبلیپه کوتینیو نیز شرایطی مشابه دارد. او هم احساس می کند به وی بی احترامی شده و از ارزش او کاسته شده است. روز گذشته حتی ادعا شد که مدیر برنامه های کوتینیو(کیا جورابچیان) به پاریس رفته تا برای انتقال موکلش با پی اس جی وارد مذاکره شود اما او پس از انتشار این شایعه مصاحبه ای انجام داد و آن را به شدت تکذیب کرد.

کوتینیو نیز هم تمایلی برای ورود به این قضیه ندارد و اگر قرار به جدایی باشد، دوست دارد خودش حرف نهایی را بزند. به این ترتیب و با توجه به اینکه هم کوتینیو و هم راکیتیچ علاقه ای برای ورود به پروسه بازگشت نیمار ندارند، باید دید بارسا چگونه می تواند با معاوضه بازیکن، نیمار را به خدمت بگیرد.

اخبار مرتبط

icon news

گریزمان: از دیدن مسی لذت می‌برم

آنتوان گریزمان اعلام کرد از دیدن مسی لدت می‌برم و امیدوارم درخشش خود در اتلتیکو مادری...

مسی: مانه بهترین بازیکن جهان است

لیونل مسی اعلام کرد به مانه به عنوان بهترین بازیکن جهان رای داده است.

تمدید قرارداد آتسو فاتی با آبی و اناری ها

ستاره جوان بارسلونا قرارداد خود را با این تیم تا سه سال دیگر تمدید کرد و گفت: لاماسیا...

مسی بهترین بازیکن جهان است!

هوملس مدافع بوروسیا دورتموند به ستایش لیونل مسی پرداخت و گفت او بهترین بازیکن دنیا اس...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news