اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 20 آذر 1398
23 مرداد 1398 23 مرداد 1398
17:48 17:48

سوء استفاده قرقاش از دیدار عبدالسلام با رهبر انقلاب

وزیر مشاور امارات در امور خارجه در حساب توئیتر خود با اشاره به دیدار هیئت انصارالله یمن از رهبر انقلاب نوشت: این یعنی آنها نماینده ایران در یمن محسوب می شوند!

انور قرقاش

به گزارش سلام نو به نقل از العربیه، انور قرقاش، وزیر مشاور امارات در امور خارجه با انتقاد از سفر هیات انصارالله یمن به تهران و دیدار با مقام معظم رهبری در صفحه توییتر خود نوشت که این دیدار ثابت کرد که حوثی ها(انصارالله) به عنوان نماینده ایران فعالیت می‌کنند.

وی نوشت: زمان زیادی است که به دنبال نامگذاری مناسب برای روابط حوثی ها با ایران بودم که بعد از دیدار هیاتی از حوثی ها با آیت الله خامنه ای این روابط روشن تر شد. بیانیه های آنان ثابت کرد که حوثی ها نماینده ایران هستند.

عصر دیروز (سه‌شنبه) هیأتی از جنبش انصارالله یمن به ریاست محمد عبدالسلام، سخنگوی این جنبش با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند و نامه آقای سیدعبدالملک بدرالدین رهبر جنبش انصارالله تقدیم ایشان شد.

رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار با تمجید از ایمان، ایستادگی، هوشمندی و روحیه جهادی مردم یمن در برابر یک تجاوز وحشیانه و گسترده، تأکید کردند: هر ملت مومنی که به خدای متعال ایمان و به وعده الهی اعتقاد داشته باشد، قطعاً پیروز خواهد شد و بر همین اساس بدون شک پیروزی با ملت مظلوم و مجاهد یمن خواهد بود./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

تقاضای قرقاش برای محدودیت موشکی ایران

وزیر مشاور در امور خارجه امارات ضمن بیان اینکه نباید مذاکره احتمالی با ایران محدود به...

قرقاش به درگیری های عدن واکنش نشان داد

وزیر مشاور امور خارجه امارات خواستار حفظ آرامش طرفین در درگیری های عدن شد که ظاهرا در...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news