اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 26 مرداد 1398
23 مرداد 1398 23 مرداد 1398
18:10 18:10

برگزاری همه لیگ نوزدهم در چهار شهر!

هرچند که سازمان لیگ استان های همجوار را برای تیم هایی پیشنهاد کرده که ورزشگاه شان آماده نیست اما اگر آن ورزشگاه‌ها هم  تایید نشوند، همه رقابت های لیگ باید در 6 ورزشگاه در چهار شهر تهران، تبریز، سیرجان و قائمشهر برگزار شود!

به گزارش سلام نو، سازمان لیگ در اعلام برنامه مسابقات دو هفته ابتدایی لیگ برتر مشخص کرده که 9 ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان، فولاد شهر اصفهان، فولاد آره نا خوزستان، نقش جهان اصفهان، تختی آبادان، دستگردی تهران، تختی جم، امام رضا مشهد و شهید مهدوی بوشهر به دلیل مشکلات زیرساختی و ساختاری و رعایت نکردن شرط‌های برگزاری بازی‌ها هنوز امکان میزبانی از لیگ برتر را ندارند. جالب اینکه این موضوع وضعیت 9 تیم لیگ برتری را در بلاتکلیفی قرار می‌دهد.


از سوی سازمان لیگ فقط 6 ورزشگاه یادگار امام تبریز، آزادی تهران، شهید وطنی قائمشهر، بنیان دیزل تبریز، شهدای شهر قدس تهران، امام علی(ع) سیرجان و مورد تایید قرار گرفتند و با این رویه معلوم نیست 9 تیمی که ورزشگاه‌شان تایید نشده باید در کجا بازی‌هایشان را انجام دهند.  از این رو در بین ورزشگاه های تایید نشده نام امام رضا(ع) مشهد و فولادآره‌نای اهواز هم که به تازگی ساخته شده‌اند قرار دارند.


از طرف دیگر سازمان لیگ اعلام کرده باشگاه‌هایی که ورزشگاه شان تجهیز نشده باید در استان هم‌جوار میزبان باشند اما مساله اینجا است که ورزشگاه‌های موجود بهترین ورزشگاه‌های ایران هستند و قطعا سایر ورزشگاه‌ها نیز وضعیت بهتری ندارند. به عبارت بهتر اگر ورزشگاه‌های نام برده از سوی سازمان لیگ تایید نشوند، کل مسابقات لیگ برتر باید در 6 ورزشگاه تایید شده در 4 شهر تهران، تبریز، سیرجان و قائمشهر برگزار شود! اتفاقی که انجامش تقریبا محال است.


با این شرایط به نظر می‌رسد تا شروع لیگ وضعیت سایر ورزشگاه‌ها نیز تایید شود تا تیم‌ها بتوانند در شهرهای خود میزبان لیگ برتری‌ها باشند./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

ورزشگاه امام علی گیت‌دار شد +عکس

ورزشگاه امام علی سیرجان گیت های ورودی هوشمندی را نصب کرده تا بتواند لیگ برتر را با نم...

جمعه پرسپولیس تعطیل شد!

تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه جلسه تمرینی را تعطیل کردند تا برای بازی افتتاحیه لیک برت...

استقلال افتتاحیه را با چه ترکیبی می چیند؟

آندره آ استراماچونی در دیدار تدارکاتی در برابر عقاب تهران از ترکیب اصلی آبی ها برای آ...

تسویه بدهی ها جدیدترین سنگ بر سر راه برگزاری لیگ برتر

رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال گفت: تا باشگاهی نتواند با بازیکنان و مربیان پی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news