اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 02 بهمن 1398
23 مرداد 1398 23 مرداد 1398
20:47 20:47

مدیر عامل پرسپولیس عوض شد؟

طبق اخبار رسیده ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس با حضور در وزارت ورزش با مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش دیدار کرد و از قصد خود برای خداحافظی پرسپولیس سخن گفت، مسئله‌ای که ظاهرا وزیر ورزش با آن مخالفتی ندارد.

به گزارش سلام نو، تغییرات مدیریتی چراغ خاموش به پرسپولیس رسید. جایی که عدم برگزاری جشن رونمایی از پیراهن پرسپولیس دردسر ساز شد و همه از استعفای ایرج عرب خبر دادند. اما حالا همه چیز رنگ واقعیت گرفته است؛ طبق اخبار رسیده مدیرعامل پرسپولیس با حضور در وزارت ورزش نامه خداحافظی خود از پست مدیرعاملی سرخپوشان را به مسعود سلطانی فر داده است. موضوعی که مورد موافقت وزیر و ورزش و جوانان قرار گرفته و حالا در فاصله یک هفته مانده به شروع مسابقات یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی دستخوش تغییرات بزرگی می‌شود.


از چند ماه قبل و زمانی که هیئت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس توسط وزارت ورزش و جوانان معرفی شد، شایعات زیادی در خصوص چند دستگی بین این جمع پنج نفره وجود داشت. جایی که مهرداد هاشمی به دلیل اختلاف با مدیرعامل، غایب سرشناس جلسات هیئت مدیره بود و هر روز اخبار زیادی در خصوص تغییر مدیریت باشگاه به گوش می‌رسید. اما حالا خبر می‌رسد که با جمع بندی باقی افراد حاضر در هیئت مدیره و به دلیل برخی ابهامات در ساختار مدیریتی، مالی و هم‎چنین برخی اختلافات داخلی فشارها به عرب برای استعفا به بیشترین حد خود رسید. به طوری که او حالا نتوانست مقاومت خود را ادامه دهد و حالا باید او را تنها یک عضو هیئت مدیره بدانیم.


اما مسئله مهم معرفی جانشین توسط وزیر ورزش به عنوان مدیریت پرسپولیس است. طبق روال موجود وزیر ورزش سرپرست برای پست مدیرعاملی باشگاه معرفی کند تا بعد از چند ماه او با حکم هیئت مدیره، مدیریت باشگاه را به طور رسمی در دست بگیرد. با توجه به پرس و جویی که انجام دادیم، دو عضو هیئت مدیره یعنی علی رغبتی و مهدی محمدنبی شانس بیشتری برای حضور در پست مدیرعاملی دارند و سلطانی فر مردد بین این دو است. رغبتی یکی از افراد شاغل در وزارت ورزش است که می‌تواند فرد نزدیک به وزیر در پست مدیریت باشد. از طرفی دیگی نبی از تجربه فوتبالی بالاتری نسبت به رغبتی برخوردار است و می‌تواند به واسطه روابط اقتصادی و هم‌چنین فوتبالی که دارد مورد توجه وزارت برای پست مدیرعاملی قرار گیرد. البته در این بین یک نام دیگر برای مدیریت سرخپوشان مطرح است که فردی خارج از هیئت مدیره به شمار می‌رود و می‌تواند عضو پنجم هیئت مدیره باشد.


چندی قبل مهرداد هاشمی به واسطه اختلاف با مدیریت باشگاه از سمت خود استعفا داد و حالا می‌توان او را بار دیگر در آستانه بازگشت به پرسپولیس دانست. اما خروج یکی از اعضای هیئت مدیره قطعی است و سرخپوشان به جز تغییر در پست مدیرعاملی، تغییراتی در هیئت مدیره خود نیز خواهند داشت و باید دید تصمیم مسئولان ارشد وزارت ورزش در نهایت چیست.

اخبار مرتبط

icon news

گزینه پرسپولیس در تست پزشکی استقلال رد شد!

هافبک اهل مالی که در نقل و انتقالات تابستانی مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته بود...

راهکار علی پروین برای خروج از مشکل کنفدراسیون فوتبال آسیا

علی پروین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت چون کشورهای عربی و رؤسای فوتبال آسیا که عرب هست...

حریف آسیایی پرسپولیس بحران زده شد

سرمربی سرشناس الدحیل قطر به‌ خاطر شکست سنگین در فینال جام حذفی از کار برکنار شد.

استوکس فردا پرسپولیسی میشود؟

قرار است آنتونی استوکس فردا با حضور در دبی به همراه مدیربرنامه‌اش با پرسپولیس مذاکره ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news