اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 02 بهمن 1398
23 مرداد 1398 23 مرداد 1398
21:30 21:30

سرانجام آخرین کل کل مورنیو مشخص شد

دی بوئر و مورینیو زمان که سرمربی پالاس و یونایتد بودند درگیری‌های لفظی قابل توجهی داشتند، ماجرایی که سرمربی هلند معتقد است کارما جواب مورنیو را داده و نیازی نیست او حرفی در این رابطه بزند.

به گزارش سلام نو، داستان درگیری دی بوئر و مورینیو از آنجا شروع شد که فرانک دی بوئر ابراز تاسف کرد که مورینیو سرمربی بازیکن مستعدی چون راشفورد است. سرمربی پرتغالی نیز بعد از کسب نتایج ضعیف دی بوئر در لیگ برتر و پذیرش 4 شکست در 4 بازی با کریستال پالاس وی را ضعیف ترین سرمربی لیگ برتر خطب کرده و مدعی شد اگر او سرمربی راشفورد باشد فقط به وی شکست خوردن یاد می دهد.

پیش از پالاس، فرانک دی بروئر یک دوره ناموفق در اینتر که فقط 85 روز به طول انجامید در کارنامه خود تجربه کرد. البته قبل از این دو ناکامی، دی بوئر در باشگاه سابق خود آژاکس چهار بار قهرمان لیگ شده و رکورد درخشانی را به ثبت رسانده بود.

فرانک دی بوئر گفت: "در آن لحظه ژوزه موینیو تصمیم گرفت چنین حرف هایی در مورد کارنامه من در لیگ برتر بزند، البته باید بگویم که عملکرد من نیز در پالاس واقعا بد بود و خودم نیز این موضوع را قبول دارم اما من انسانی نیستم که بخواهم پاسخ چنین صحبت هایی را به هیچکس بدهم و فکر می کنم کارما همیشه پاسخ همه چیز را خودش می دهد."

اخبار مرتبط

icon news

داربی تنفر، دشمنی و انتقام/ داربی انگلیس با چاشنی رکوردشکنی

دو تیم فوتبال لیورپول و منچستر امشب داربی انگلیس را در آنفیلد برگزار می‌کنند؛ دیداری ...

دردسر راشفورد در منچستر +عکس

مصدومیت مارکوس راشفورد مهاجم منچستریونایتد مقابل وولوز باعث نگرانی مسئولان تیمش شده ا...

خشم فرانک لمپارد از انتقادهای مورینیو

طبق ادعای نشریه گاردین، فرانک لمپارد از انتقاد مورینیو نسبت به آنتونی رودیگر ناراحت ش...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news