اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه
دوشنبه 28 مرداد 1398
23 مرداد 1398 23 مرداد 1398
22:10 22:10

دیبالا می‌رود، ایکاردی می‌آید؟

فابیو پاراتیچی مدیر یوونتوس هرچند مذاکره درباره دیبالا را تایید می‌کند اما می‌گوید که وضعیت او نامشخص است. این مدیر ارشد یووه البته از اظهار نظر درباره ستاره یاقی اینترمیلان خودداری کرد.

به گزارش سلام نو، اخبار زیادی حول محور بازیکنان یوونتوس وجود دارد و به نظر می رسد پائولو دیبالا در آستانه جدایی از این تیم باشد اما فابیو پاراتیچی ضمن تایید مذاکره در مورد او، مدعی شد وضعیت این بازیکن نامشخص است. پاراتیچی همچنین در مورد احتمال انتقال مائورو ایکاردی نیز جانب احتیاط را گرفت.

فابیو پاراتیچی گفت: "باید آرامش خود را حفظ کنیم. نمی توان گفت تعداد بازیکنان یوونتوس زیاد است، در فهرست لیگ قهرمانان 21 بازیکن به علاوه یک بازیکن محلی حضور دارند و بازیکنانی که در لیست نیستند باید از یوونتوس جدا شوند.

دیبالا یکی از بازیکنان بزرگ یوونتوس است و هنوز او و هیچ بازیکن دیگری به درهای خروجی باشگاه نزدیک نیستند اما ما با تیم های خواهان او مذاکراتی داشته ایم.

مائورو ایکاردی؟ من علاقه ای به صحبت کردن در مورد بازیکنان تیم های دیگر ندارم و یوونتوس دو مهاجم خوب مانند گونسالو ایگواین و ماریو مانژوکیچ در اختیار دارد.

سبک مربیگری مائوریتسیو ساری؟ من فکر می کنم هر مربی سبک خود را دارد. ما بازی های تماشایی زیادی از تیم مکس آلگری دیدیم و او به همه کمک کرد تا رشد کنند.

اخبار مرتبط

icon news

ایکاردی و رویای ماندن در اینتر

ایکاردی فصل بد، پرحاشیه و پرتنشی در اینتر داشت و حالا با آمدن لوکاکو به درهای خروج از...

مدافع نیمکت نشین منچستر سیتی چطور به یوونتوس پیوست؟

یوونتوس در اقدام جالب مدافع نیمکت نشین سیتی را خیرد و دانیلو نیز راهی یوونتوس شد تا د...

پائولو دیبالا به فرانسه می‌رود؟

پائولو دیبالا ستاره خط حمله و میانی یونتوس که تا نزدیکی انتقال به منچستر و تاتنهام پی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news