اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 02 بهمن 1398
23 مرداد 1398 23 مرداد 1398
22:33 22:33

ستایش خاص ستاره لیورپول از سرمربی آلمانی این تیم

جیمز میلنر، ستاره این روزهای لیورپول با ابراز امیدواری درباره قهرمانی در بازی امشب برابر چلسی با تمجید از یورگن کلوپ گفت که سرمربی لورپول "همانی است که همه می بینند" و فرقی بین پشت و جلوی دوربین او نیست.

به گزارش سلام نو، امشب لیورپول در شرایطی در سوپرکاپ اروپا به مصاف چلسی خواهد رفت که آنها 14 سال پیش در همین استانبول، بازگشتی فراموش نشدنی برابر میلان را رقم زده و فاتح لیگ قهرمانان شدند. حالا جیمز میلنر ابراز امیدواری کرد آنها یک بار دیگر بتوانند در این شهر برای لیورپول یک جام دیگر به ارمغان آورند.

جیمز میلنر گفت: "من در آن زمان یعنی فینال سال 2005 در استانبول بازیکن لیورپول نبودم اما آنها بازگشتی بزرگ را رقم زده و قهرمان اروپا شدند. اما من تا به حال داستان های زیادی در مورد حال و هوای هواداران در آن فینال شنیده ام و این باعث می شود شما بیشتر حس کنید عضو چنین باشگاهی هستید و تعلق خاطر شما بیشتر شود. بازگشت به استانبول یادآور خاطرات خوب برای هواداران است و من امیدوارم ما اینجا موفق به فتح یک جام دیگر شویم.

همانطور که خودتان هم احتمالا می دانید، مهم ترین ویژگی یورگن کلوپ این است که او همانی است که همه می بینند. اینگونه نیست که کلوپ در مقابل دوربین با آنچه در واقعیت می بینید تفاوت داشته باشد. با بازیکنان صادق است و همیشه کنار آنهاست و این انرژی او هنگام افت و ناامیدی برای ما بسیار مهم است."

اخبار مرتبط

icon news

واکنش کلوپ به آواز و سرود طرفداران

یورگن کلوپ، سرمربی تیم لیورپول بعد برد مقابل دشمن همیشگی گفت: ما هنوزعضوی مهمانی طرفد...

داربی تنفر، دشمنی و انتقام/ داربی انگلیس با چاشنی رکوردشکنی

دو تیم فوتبال لیورپول و منچستر امشب داربی انگلیس را در آنفیلد برگزار می‌کنند؛ دیداری ...

پیروزی لیورپول مقابل اورتون در جام حذفی

لیورپول در دور سوم جام حذفی انگلیس و در شبی که تقریبا تیم اصلی خود را نیمکت نشین کرده...

لیورپول به دنبال جذب دیگو کارلوس

 لیورپول قصد دارد دیگو کارلوس، ستاره خط دفاعی سویا را به قیمت 76 میلیون یورو برای تقو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news