اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 01 شهریور 1398
23 مرداد 1398 23 مرداد 1398
22:33 22:33

ستایش خاص ستاره لیورپول از سرمربی آلمانی این تیم

جیمز میلنر، ستاره این روزهای لیورپول با ابراز امیدواری درباره قهرمانی در بازی امشب برابر چلسی با تمجید از یورگن کلوپ گفت که سرمربی لورپول "همانی است که همه می بینند" و فرقی بین پشت و جلوی دوربین او نیست.

به گزارش سلام نو، امشب لیورپول در شرایطی در سوپرکاپ اروپا به مصاف چلسی خواهد رفت که آنها 14 سال پیش در همین استانبول، بازگشتی فراموش نشدنی برابر میلان را رقم زده و فاتح لیگ قهرمانان شدند. حالا جیمز میلنر ابراز امیدواری کرد آنها یک بار دیگر بتوانند در این شهر برای لیورپول یک جام دیگر به ارمغان آورند.

جیمز میلنر گفت: "من در آن زمان یعنی فینال سال 2005 در استانبول بازیکن لیورپول نبودم اما آنها بازگشتی بزرگ را رقم زده و قهرمان اروپا شدند. اما من تا به حال داستان های زیادی در مورد حال و هوای هواداران در آن فینال شنیده ام و این باعث می شود شما بیشتر حس کنید عضو چنین باشگاهی هستید و تعلق خاطر شما بیشتر شود. بازگشت به استانبول یادآور خاطرات خوب برای هواداران است و من امیدوارم ما اینجا موفق به فتح یک جام دیگر شویم.

همانطور که خودتان هم احتمالا می دانید، مهم ترین ویژگی یورگن کلوپ این است که او همانی است که همه می بینند. اینگونه نیست که کلوپ در مقابل دوربین با آنچه در واقعیت می بینید تفاوت داشته باشد. با بازیکنان صادق است و همیشه کنار آنهاست و این انرژی او هنگام افت و ناامیدی برای ما بسیار مهم است."

اخبار مرتبط

icon news

ستاره سابق لیورپول همبازی مدافع تیم ملی ایران شد

 باشگاه ترابزون اسپور که مجید حسینی را در اختیار دارد برای حضور قدرتمندتر در این فصل ...

سادیو مانه، بابی فیرمینو و محمد صلاح واقعا خارق‌العاده هستند

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول بعد از دومین پیروزی این تیم در لیگ برتر فوتبال جزیزه به تم...

لیورپول به صدر تکیه زد!/ شکست ساوتهمپتون در بازی دشوار

شاگردان یورگن کلوپ در هفته دوم لیگ برتر انگلیس دو بر یک ساوتهمپتون را مغلوب کردند تا ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news