اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 02 بهمن 1398
23 مرداد 1398 23 مرداد 1398
23:26 23:26

تنها راه پیوستن ایکاردی به یوونتوس

روزنامه ورزشی معروف ایتالیا نوشت: فقط رضایت مدیران یوونتوس به فروختن دیبالا می تواند راه انتقال ایکاردی به تیم آنها را باز کند تا این بازیکنان با هم تعویض شوند

به گزارش سلام نو، جدایی مائورو ایکاردی از اینتر قطعی است و این مهاجم پرحاشیه جایی در تفکرات آنتونیو کونته ندارد اما مقصد این بازیکن همچنان نامشخص است. یوونتوس یکی از تیم هایی ست که علاقمند به خرید مائورو ایکاردی است اما اینتر فقط یک راه حل برای فروش او به یووه پیش پای مدیران این تیم گذاشته است.

گاتزتا دلااسپورت مدعی شد انتقال مائورو ایکاردی به یوونتوس تنها در صورت رضایت مدیران یوونتوس به فروش پائولو دیبالا و در واقع معاوضه بین طرفین انجام خواهد شد. دیبالا به احتمال فراوان در تابستان امسال از یوونتوس جدا می شود اما بیانکونری ترجیح می دهد او راهی خارج از سری آ شود و به همین دلیل پاری سن ژرمن از شانس قابل توجهی برای خرید وی برخوردار است.

در حال حاضر رم از بالاترین شانس برای خرید مائورو ایکاردی برخوردار است. احتمال دارد این مهاجم 26 ساله راهی رم شده و جالوروسی مبلغ بین 50 تا 60 میلیون یورو به اضافه ادین ژکو را به اینتر واگذار کند.

ادین ژکو از ابتدای تابستان در فهرست خرید آنتونیو کونته قرار داشته و در صورت نهایی شدن این توافق، اینتر هم بازیکن مورد نظر سرمربی خود را جذب می کند و هم پروسه طولانی فروش مائورو ایکاردی به پایان می رسد./ ورزش سه

دیدگاه خود را بنویسید

icon news