اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 30 مهر 1398
24 مرداد 1398 24 مرداد 1398
10:25 10:25

پیگیری رفع مشکلات اقتصادی کردستان

رئیس قوه قضاییه در کردستان بیان کرد عمده‌ترین مسئله در استان کردستان، مسئله اشتغال، رفع بیکاری و رونق تولید است که پیگیری می‌کنیم تا بخش‌های اقتصادی در استان کردستان بتوانند نسبت به اشتغال و رونق تولید و رفع موانع تولید گام بردارند.

نشست هم اندیشی کارشناسان رسمی دادگستری با رییس قوه قضاییه

به گزارش سلام نو، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود خود به استان کردستان در فرودگاه سنندج اظهار کرد: ابتدا به مردم خونگرم و مرزنشینان کردستان، مدیران خدمتگذار، قضات و کارکنان دستگاه قضایی و نیروهای مردمی فعال در سطح استان خسته نباشید عرض می‌کنم.

وی افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا و مردم، دیدار با همکاران و کارکنان قضایی استان، دیدار با مدیران در شورای اداری و نشست با نخبگان و علما در برنامه کاری ماست.

رئیس قوه قضاییه ادامه داد: سرکشی ما به استان‌ها، هم برای خسته نباشید به همکاران و مدیران و هم برای در جریان قرار گفتن مشکلات و تنگناهای استان است.

وی در ادامه گفت: خداوند به استان کردستان مواهب طبیعی ارزشمندی را عطا کرده و نیروی انسانی متراکم جوانی هم دارد که کارآمدی این مجموعه می‌تواند به فعال شدن بخش‌های اجتماعی و اقتصادی استان کمک بسزایی کند.

رئیسی افزود: من گزارشاتی را از قبل گرفتم که ۱۰ هیات به شهرستان‌های استان کردستان از روز گذشته اعزام شدند تا از نزدیک با مردم ارتباط داشته باشند و در جریان مشکلات شهرستان ها قرار گیرند چون این اطلاعات بسیار می‌تواند در تصمیم سازی و تصمیم گیری ما موثر واقع شود. امروز قرار است در نشست قضایی استان با این هیات‌ها، استاندار و نماینده ولی فقیه در کردستان، هیات‌ها مشکلات شهرستان‌ها را گزارش کنند تا ما بتوانیم پیگیری کنیم.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود عنوان کرد: وجب به وجب این استان یادآور شهامت، شجاعت، ایستادگی و مقاومت مردم و جوانان بسیجی است و امنیتی که امروز کردستان دارد مرهون هوشیاری و بصیرت مردم و خون شهداست. این امنیت یک موهبت الهی است که به برکت حضور مردم و خون مطهر شهدا باید پاس داشته شود.

رئیس قوه قضاییه ذکر کرد: کوچکترین را نا امنی را در مرزهای استان کردستان نباید پذیرفت و امروز بیش از همه مواقع کردستان در امنیت به سر می‌برد که باید در سایه این امنیت کار توسعه یافتگی در کردستان دنبال شود.

وی خاطرنشان کرد: عمده‌ترین مسئله در استان، مسئله اشتغال، رفع بیکاری و رونق تولید است که ما هم پیگیر آن خواهیم بود تا بخش‌های اقتصادی در استان کردستان بتوانند نسبت به اشتغال و رونق تولید و رفع موانع تولید گام بردارند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

رئیسی و جهانگیری از آیت‌الله مکارم عیادت کردند

ساعاتی پیش، رئیس قوه قضاییه و معاون اول رئیس جمهور با حضور در یکی از بیمارستان‌های ته...

سفر رئیسی به استان زنجان

طبق اعلام روابط عمومی قوه قضاییه حجت الاسلام ابراهیم رئیسی در ادامه سفرهای استانی خود...

ابراهیم رئیسی قربانی جدید بت سازی کیهان و دوستان؟

هنوز از خاطر‌‌ه‌ها نرفته که محمود احمدی‌نژاد آن‌چنان بزرگ و عزیز و دُردانه‌ی اصولگرای...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news