اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 شهریور 1398
24 مرداد 1398 24 مرداد 1398
15:15 15:15

13 سرشاخه شرکت هرمی QNET در کرج دستگیر شدند

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اعلام کرد باند کلاهبرداری شرکت هرمی در خرمدشت کرج  با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی، منهدم و 13 نفر در این رابطه دستگیر شدند.

شرکت هرمی

به گزارش سلام نو، سرهنگ محمد نادربیگی گفت: در پی وصول خبری مبنی بر حضور و فعالیت تعدادی از اعضای شرکت هرمی در محدوده خرمدشت کرج، موضوع در دستورکار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: اکیپی از کارآگاهان با مراجعه به آدرس اعلامی و اطمینان از صحت خبر  با هماهنگی مقام قضائی وارد مخفیگاه آنها شده و 13 نفر از سر شاخه‌های اعضای این باند را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی از منزل متهمان مقداری جزوات آموزشی مربوط به شرکت‌های هرمی و یک دستگاه لپ تاپ کشف شد.

سرهنگ نادربیگی افزود: در تحقیقات انجام گرفته از متهمان آنها به صراحت به فعالیت و عضویت در شرکت هرمی QNET اعتراف و مشخص شد هرکدام مبلغ حدود دویست میلیون ریال در شرکت هرمی سرمایه گذاری کرده و در حال حاضر در حال عضوگیری برای این شرکت کلاهبرداری بودند.

وی با اشاره به مشخص شدن تعداد زیرمجموعه و جایگاه هر کدام از افراد در هرم گفت: پس از تکمیل تحقیقات پرونده متهمان به دادسرا اعزام و با قرار مناسب روانه زندان شدند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

مسکن در کرج ارزان شد / بازار در رکود کامل

محمد قمی رئیس اتحادیه املاک کرج گفت: قیمت خانه در کرج  کاهش یافته و چنانچه ثبات و کاه...

فرودگاه پیام هیچ گونه مشکل فنی ندارد

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرودگاه بین‌المللی پیام از لحاظ ...

اطلاعیه ارتش: جزئیات سقوط هواپیمای بوئینگ 707 را بررسی می کنیم

یک فروند هواپیمای بوئینگ 707 باربری در فرودگاه فتح استان البرز سقوط کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news