اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 25 آبان 1398
26 مرداد 1398 26 مرداد 1398
14:40 14:40

گسترش ورزش قهرمانی در سطح نیروی زمینی سپاه

به گفته معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه که در جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان پسر کارکنان نیروی زمینی سپاه حضور یافته بود، ورزش قهرمانی در سطح نیروی زمینی سپاه باید گسترش یابد.

سردار پورجمشیدیان:

ورزش قهرمانی در سطح نیروی زمینی سپاه باید گسترش یابد

به گزارش سلام نو، مسابقات جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان پسر کارکنان نیروی زمینی سپاه در گروه ۴۳ امام علی در شهرستان ملایر برگزار شد.

این مسابقات در چهار رشته فوتسال، آمادگی جسمانی، تیراندازی و شنا برگزار شد و ۳۰۰ نفر در قالب ۱۹ گروه از یگان  های نیروی زمینی سپاه در این مسابقات شرکت کردند.

در مراسم اختتامیه مسابقات سردار سرتیپ علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه و مسئولین لشکری و کشوری در استان همدان حضور داشتند.

سردار پورجمشیدیان در این جشنواره با اشاره به اهمیت ورزش قهرمانی گفت: ورزش قهرمانی در سطح نیروی زمینی سپاه باید گسترش یابد ؛ همچنین فرزندان پاسداران فعالیت‌های ورزشی خود را در سطح استان‌ها پیگیری کنند.

وی ورزش را یکی از شاخص‌های سلامت کشور توصیف و بر توسعه و گسترش هر چه بیشتر و بهتر فرهنگ آن تاکید کرد.
سردار پورجمشیدیان خاطرنشان کرد : باید برنامه ریزی کنیم تا فرزندان نیروی زمینی سپاه حضور پررنگی در میادین ورزشی داشته باشند.
در پایان این مراسم سرهنگ امامی معاون تربیت بدنی نیروی زمینی سپاه با تاکید بر نقش ورزش در سلامت جامعه اظهار داشت : نیروی زمینی سپاه همواره به مقوله ورزش توجه ویژه ای داشته و برگزاری مسابقات ورزشی در این سطح نیز با هدف گسترش ورزش قهرمانی انجام شده است.


وی اضافه کرد: این مسابقات به صورت سالانه با میزبانی یکی از یگان های نیروی زمینی سپاه برگزار می شود و اثر بسیار خوبی در توسعه ورزش قهرمانی یگان های نیروی زمینی سپاه دارد.
سرهنگ امامی در پایان خاطرنشان کرد : ورزشکاران علاوه بر توجه به ورزش قهرمانی لازم است به حسن اخلاق در ورزش نیز توجه  کنند که در دین اسلام بسیار توصیه شده است./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

نیروی زمینی سپاه ظرفیت تبدیل به قدرت برتر جهانی را دارد!

فرمانده کل سپاه اظهار داشت که نیروی زمینی سپاه می توان تبدیل به قدرتی برتر در مقیاس ج...

دلایل اهمیت برگزاری همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه دلایل اهمیت برگزاری همایش فرماندهان نیروی زمینی س...

تجهیزات جدید سپاه در مسیر مناطق سیل زده

تعدادی از بالگرد های نیروی زمینی سپاه به همراه تجهیزات امداد رسانی به مناطق سیل زده ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news