اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 21 تیر 1399
26 مرداد 1398 26 مرداد 1398
14:40 14:40

گسترش ورزش قهرمانی در سطح نیروی زمینی سپاه

به گفته معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه که در جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان پسر کارکنان نیروی زمینی سپاه حضور یافته بود، ورزش قهرمانی در سطح نیروی زمینی سپاه باید گسترش یابد.

سردار پورجمشیدیان:

ورزش قهرمانی در سطح نیروی زمینی سپاه باید گسترش یابد

به گزارش سلام نو، مسابقات جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان پسر کارکنان نیروی زمینی سپاه در گروه ۴۳ امام علی در شهرستان ملایر برگزار شد.

این مسابقات در چهار رشته فوتسال، آمادگی جسمانی، تیراندازی و شنا برگزار شد و ۳۰۰ نفر در قالب ۱۹ گروه از یگان  های نیروی زمینی سپاه در این مسابقات شرکت کردند.

در مراسم اختتامیه مسابقات سردار سرتیپ علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه و مسئولین لشکری و کشوری در استان همدان حضور داشتند.

سردار پورجمشیدیان در این جشنواره با اشاره به اهمیت ورزش قهرمانی گفت: ورزش قهرمانی در سطح نیروی زمینی سپاه باید گسترش یابد ؛ همچنین فرزندان پاسداران فعالیت‌های ورزشی خود را در سطح استان‌ها پیگیری کنند.

وی ورزش را یکی از شاخص‌های سلامت کشور توصیف و بر توسعه و گسترش هر چه بیشتر و بهتر فرهنگ آن تاکید کرد.
سردار پورجمشیدیان خاطرنشان کرد : باید برنامه ریزی کنیم تا فرزندان نیروی زمینی سپاه حضور پررنگی در میادین ورزشی داشته باشند.
در پایان این مراسم سرهنگ امامی معاون تربیت بدنی نیروی زمینی سپاه با تاکید بر نقش ورزش در سلامت جامعه اظهار داشت : نیروی زمینی سپاه همواره به مقوله ورزش توجه ویژه ای داشته و برگزاری مسابقات ورزشی در این سطح نیز با هدف گسترش ورزش قهرمانی انجام شده است.


وی اضافه کرد: این مسابقات به صورت سالانه با میزبانی یکی از یگان های نیروی زمینی سپاه برگزار می شود و اثر بسیار خوبی در توسعه ورزش قهرمانی یگان های نیروی زمینی سپاه دارد.
سرهنگ امامی در پایان خاطرنشان کرد : ورزشکاران علاوه بر توجه به ورزش قهرمانی لازم است به حسن اخلاق در ورزش نیز توجه  کنند که در دین اسلام بسیار توصیه شده است./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

با ۷ دستاورد نظامی جدید نیروی زمینی سپاه آشنا شوید +تصاویر

 صبح امروز با حضور سردار سلامی از چند دستاورد دفاعی جدید نیروی زمینی سپاه رونمایی شد.

سرلشکر سلامی از نمایشگاه سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی سپاه بازدید کرد

 سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه از نمایشگاه دستاوردهای سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی ن...

استقرار بیمارستان‌های صحرایی سپاه در چند شهر ایران

فرمانده نیروی زمینی سپاه از استقرار بیمارستان‌های صحرایی در قم، کاشان و مشهد خبر داد.

کلیه مسابقات ورزشی لغو شد

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که مسابقات ورزشی در روزه...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news