اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 01 آذر 1398
26 مرداد 1398 26 مرداد 1398
16:55 16:55

حسن روحانی اولین وزیر زن کابینه‌اش را انتخاب می‌کند؟

پروانه سلحشوری، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی تایید کرد که نام فاطمه سعیدی در بین گزینه‌های وزارت آموزش و پرورش مطرح است و تلاش فراکسیون زنان این است که در نهایت شاهد حضور یک وزیر زن در کابینه باشند.

به گزارش سلام نو، پروانه سلحشوری از همراهی مجلس در صورت معرفی فاطمه سعیدی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: اسم خانم فاطمه سعیدی به عنوان کاندیدای پیشنهادی مطرح است و در این خصوص تلاش‌های زیادی در فراکسیون زنان و مجلس انجام شده است تا شاهد حضور یک زن در کابینه باشیم.

پروانه سلحشوری درگفت و گو با شفقنا در رابطه با معرفی وزیر آموزش و پرورش گفت: اسم خانم فاطمه سعیدی به عنوان کاندیدای پیشنهادی مطرح است و در این خصوص تلاش‌های زیادی در فراکسیون زنان و مجلس انجام شده است تا شاهد حضور یک زن در کابینه باشیم.

او ادامه داد: در اینکه خانم سعیدی به عنوان کاندیدای زن مطرح شود بسیار امیدوار هستیم و تا جایی که اطلاع داریم نام خانم سعیدی در میان کاندیداهای وزارت آموزش پرورش وجود دارد.

عضو فراکسیون امید مجلس در پایان خاطرنشان کرد: همراهی لازم در صحن در صورت معرفی خانم سعیدی به عنوان کاندیدای وزارت آموزش و پرورش وجود دارد و بر اساس اظهارات آقای واعظی انشاالله تا قبل از تعطیلات مجلس و تا نیمه شهریور وزیر آموزش و پرورش مشخص می‌شود.

اخبار مرتبط

icon news

جلسه علنی امروز مجلس پایان یافت

جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی به ریاست مسعود پزشکیان به پایان رسید.

دومین نماینده مجلس هم استعفا داد!

در اعتراض به تغییر قیمت بنزین محمدقسیم عثمانی نماینده بوکان از مجلس استعفا داد.

نمایندگان نامه استیضاح «لاریجانی» را امضا کردند!

ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس به همراه تعدادی از نمایندگان نامه‌ای را برای استی...

رئیس فراکسیون مستقلان در جلسه آینده انتخاب می‌شود

سخنگوی فراکسیون مستقلان با علام اینکه انتخاب رییس این کمیسیون به جلسه آینده مجلس موکو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news