اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 14 تیر 1399
26 مرداد 1398 26 مرداد 1398
16:55 16:55

حسن روحانی اولین وزیر زن کابینه‌اش را انتخاب می‌کند؟

پروانه سلحشوری، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی تایید کرد که نام فاطمه سعیدی در بین گزینه‌های وزارت آموزش و پرورش مطرح است و تلاش فراکسیون زنان این است که در نهایت شاهد حضور یک وزیر زن در کابینه باشند.

به گزارش سلام نو، پروانه سلحشوری از همراهی مجلس در صورت معرفی فاطمه سعیدی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: اسم خانم فاطمه سعیدی به عنوان کاندیدای پیشنهادی مطرح است و در این خصوص تلاش‌های زیادی در فراکسیون زنان و مجلس انجام شده است تا شاهد حضور یک زن در کابینه باشیم.

پروانه سلحشوری درگفت و گو با شفقنا در رابطه با معرفی وزیر آموزش و پرورش گفت: اسم خانم فاطمه سعیدی به عنوان کاندیدای پیشنهادی مطرح است و در این خصوص تلاش‌های زیادی در فراکسیون زنان و مجلس انجام شده است تا شاهد حضور یک زن در کابینه باشیم.

او ادامه داد: در اینکه خانم سعیدی به عنوان کاندیدای زن مطرح شود بسیار امیدوار هستیم و تا جایی که اطلاع داریم نام خانم سعیدی در میان کاندیداهای وزارت آموزش پرورش وجود دارد.

عضو فراکسیون امید مجلس در پایان خاطرنشان کرد: همراهی لازم در صحن در صورت معرفی خانم سعیدی به عنوان کاندیدای وزارت آموزش و پرورش وجود دارد و بر اساس اظهارات آقای واعظی انشاالله تا قبل از تعطیلات مجلس و تا نیمه شهریور وزیر آموزش و پرورش مشخص می‌شود.

اخبار مرتبط

icon news

زمان آمدن ظریف به مجلس مشخص شد

بنابر اعلام  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، محمد جواد ظریف یکشنبه آینده در صحن علنی م...

ظریف به بهارستان می‌آید

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه هفته آینده  برای ارائه گزارش به نمایندگان به مجلس می‌آی...

نماینده مردم کرمان از بیمارستان مرخص شد+عکس

محمدمهدی زاهدی، نماینده کرمان در مجلس در بیمارستان آتیه تهران به علت ابتلا به کرونا ب...

انتصاب دستیار ویژه و رئیس دفتر نماینده یزد

محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس رئیس حوزه دف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news