اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 23 آبان 1398
26 مرداد 1398 26 مرداد 1398
21:45 21:45

رئال مادرید با سه گل سلتاویگو را مغلوب کرد/ تابستان تلخ فراموش شد

رئال مادرید با وجود ده نفره شدن بازی بسیار خوبی را در اولین هفته لالیگا ارائه داد و موفق شد سه بر یک سلتاویگو را شکست دهد تا تابستان تلخ را به فراموشی بسپارد

به گزارش سلام نو، رئال مادرید در شبی که در اواسط نیمه دوم با اخراج لوکا مودریچ ده نفره هم شده بود، نمایش بسیار خوبی در اولین هفته ارائه داد و با برتری 1-3 برابر سلتاویگو نشان داد از روزهای تلخ اردوی تابستانی خود فاصله گرفته است.

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه هیچیک از دو تیم رخ نداد و رئال مادرید با اولین حمله خطرناک خود به گل اول رسید. پاس زمینی و دقیق گرت بیل در دهانه دروازه به کریم بنزما رسید و او نیز با ضربه ای مناسب اولین گل فصل رئال مادرید را به ثمر رساند.

در ادامه سلتاویگو تلاش زیادی برای زدن گل تساوی کرد و در دقیقه 28 فرناندز می توانست گلزنی کند اما حضور به موقع واران دروازه کورتوا را نجات داد.

در دقیقه 36 لوکا مودریچ بخت خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه زیبای او با مهار تماشایی بلانکو همراه شد. در دقیقه 44 گرت بیل اقدام به ضربه زدن کرد اما دروازه بان سلتا توپ را به کرنر فرستاد.

در لحظات پایانی نیمه اول و روی اشتباه ادریوزولا، سلتاویگو به گل رسید اما این گل بعد از بازبینی صحنه مردود اعلام شد و نیمه نخست با برتری 0-1 رئال مادرید تمام شد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم و روی ارسال مارسلو، رئال مادرید فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه بنزما با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در دقیقه 56 داور بعد از بازبینی صحنه تصمیم گرفت لوکا مودریچ را به خاطر تکل خشن اخراج کند تا کار برای رئال مادرید دشوار شود.

یک دقیقه بعد سلتاویگو تا آستانه زدن گل نیز پیش رفت اما ضربه سر آرائوخو در محوطه با مهار خیره کننده و زیبای کورتوا همراه شد.

در دقیقه 60 و با ارسال ادریوزولا، رئال مادرید موقعیت بسیار خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه سر بنزما به دیرک برخورد کرد.

اما در دقیقه 62 اختلاف دو برابر شد. تونی کروس موفق شد با یک ضربه تماشایی به کنج دروازه، گل دوم رئال مادرید را وارد دروازه سلتاویگو کند.

در ادامه جریان بازی آرام شد و رئال مادرید که از برتری خود اطمینان داشت به اداره جریان بازی پرداخت تا اینکه در دقیقه 80 به گل سوم هم دست یافت.

حرکت تکنیکی بنزما و پاس دقیق او لوکاس واسکز را تک به تک کرد و او نیز با ضربه ای دقیق موفق به زدن گل سوم تیمش شد.

به نظر می رسید بازی رو به پایان باشد اما در دقیقه 91 و روی ضدحمله سریع سلتا و در شرایطی که بازیکنان رئال مادرید جا مانده بودند، لوسادا روی پاس دیوپ موفق به گلزنی شد تا بازی با برتری 1-3 رئال مادرید به پایان برسد./  ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

بنزما رکورد پوشکاش را شکست

کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید با به ثمر رساندن گل شماره 157 خود، از رکورد فرا...

زیدان جونیور را برای بازی با گالاتاسرای کنار گذاشت

فردا شب در دیدار رئال مادرید و گالاتاسرای در برنابئو که رئالی ها نیاز شدید به بُرد دا...

زیدان: آن توپ حتما پنالتی بود

رئال مادرید بار دیگر در خانه خود در برابر بتیس متوقف شد تا بار دیگر در شکست بتیس ناکا...

رئال باز هم صدر نشینی را از دست داد

رئال و زیدان در حالی بار دیگر فرصت صدر نشینی را از دست دادند که این کار را چند بار دی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news