اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 01 اسفند 1398
27 مرداد 1398 27 مرداد 1398
11:26 11:26

تغییر در سبک لباس های تابستانی

دید ما نسبت به تابستان با سایر فصل ها متفاوت است. البته ما در زمستان با لباس های گرم و خشک خودمان را می پوشانیم، اما در پاییز و بهار، با شرایط خودمان را تطبیق می دهیم و هرچه بخواهیم می پوشیم. اما برخی نگرانی های جدی در مورد درجه حرارت را در تابستان باید در نظر گرفت، به خصوص اکنون هوا گرم تر و گرم تر می شود. این بدان معنی است که نگاهی به کمد لباس خود داشته باشید و مشخص کنید چه لباسی مناسب الان است.

شما لباس های نازک و سبک زیادی دارید، اما آنها همان هایی هستند که قبلاً یک میلیون بار دیده اید و می خواهید تابستان امسال سبک خودتان را بالا ببرید. فقط به این دلیل که لباسی می پوشید که افراد دیگر کمتر می پوشند، به معنای این نیست که شما مد نمی پوشید.

سبک تابستان شما مانند گذشته بسیار خوب است، اما همیشه چیزهایی هستند که می توان آنها را تغییر داد. از این گذشته، تابستان گرمترین زمان سال است و باعث می شود موهای شما بسیار نرم و شاداب و پوست شما فوق العاده چسبنده به نظر برسد، و لباس های ما شاید به این موقعیت کمکی نکنند. بنابراین در اینجا می خواهیم لباس هایی را که در ماه های آفتابی دوست دارید بپوشید کمی تغییر دهیم. لباس هایتان را در هوای آزاد خشک کنید و فقط با این کارکمی بیشتر تفریح ​​داشته باشید.

تاپ های بیشتری بپوشید

هر کسی می تواند آنها را بپوشد، واقعا مهم نیست که شکل بدن شما چگونه باشد، تاپ ها را می توان با انواع دیگر لباس ها ترکیب و با آن هماهنگ کرد، در حالی که هنوز کمی پوست تان در معرض  نور قرار می گیرد. هنگامی که بیرون گرم استو خورشید همیشه می درخشد، این همان چیزی است که شما می خواهید. تاپ ها با شلوا و دامن هماهنگ می شوند و همچنین با شلوار جین قابل ست شدن هستند. به یاد داشته باشید، تاپ ها در انواع و اقسام مدل ها و سبک ها ارائه می شوند.

لباس ها را دستکاری کنید

لباس هایی که در کمد شما آویزان هستند، و ماه ها است که لمس نشده اند. بله، ما در مورد لباس های تابستانی کوتاه و شاد صحبت می کنیم که دوباره منتظر پوشیدن آنها بودید! اما لازم نیست فقط آنها را بکشید تا گشاد شوند روش های مختلف زیادی برای فرم دادن به این قطعات ساده وجود دارد. اگر از این لباس ها زیاد دارید، آنها را به دور کمر خود ببندید. این امر باعث می شود که طراحی روی لباس فقط کمی بیشتر ظاهر شود، و باعث می شود با کشیدن لباس کمی تنگ تر شود که به خنک شدن شلوارتان کمک می کند. یا لباس را در قسمت پایین و از یک طرف گره بزنید تا لباس جمع شود. انجام این کار در ساحل عالی است. همچنین می توانید کمربند را از دو تکه تنگ تر جدا کنید و شانه هایتان را آزاد بگذارید. به جای آن، یک گردنبند را برای تزیین گردن استفاده کنید، و لباس را کمی بهترجلوه دهید.

قسمت پایین پاها را بپوشانید

می خواهید پاهای خود را در طول تابستان بیرون بیاورید؟ برای اینکه هنگام استراحت در ساحل برنزه می شوید و تا حد امکان خود را خنک نگه دارید. بنابراین در در هنگام رفتن به ساحل، پوشاندن اندکی ساقه پا و زانو  فکر بدی نیست. بعلاوه، اینها مستغلات اصلی برای مد دادن بیشتر به لباس های شما هستند. در اینجا یک دستبند مچ پا، در آنجا یک خال کوبی موقت حنا و... ، در تابستان همه چیز کار می کند، اگر لباس های ساده، شلوار جین یا تکه های رنگارنگ را به طور یکسان بپوشید.

جواهرات ساق پا بسیار ارزان هستند، بنابراین می توانید بدون کمبود بودجه برای لباس خود برای تابستان، مقداری تزئینات نیز خریداری کنید. زمانی که فلز نور خورشید را به افرادی که در حال عبور هستند منعکس می کند، تیپ شما برجسته تر به نظر می رسد.

آیا برای استایل تابستانی تان آماده هستید؟

سبک شما برای این تابستان می تواند بهترین شکلی باشد که تا حالا داشته اید. اطمینان حاصل کنید که با برخی از لباس های گشاد و قابل تنفس برای هوای گرم آماده هستیدپس همیشه زمانی که در فصل گرم سال هستید، مجهز شدن برای آن را فراموش نکنید.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news