اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 31 شهریور 1398
27 مرداد 1398 27 مرداد 1398
17:27 17:27

باران و گردوغبار در آسمان ایران

بنا به پیش بینی سازمان هواشناسی، باران غرب کشور را در امروز و فردا سیراب می کند و گردو غبار در نیز در برخی نواحی مهمان هموطنان خواهد بود

بارندگی در غرب/آخر هفته غبارآلود در مناطقی از کشور

به گزارش سلام نو، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور، اعلام کرد: امروز در آذربایجان غربی نیمه غربی آذربایجان شرقی، کردستان، شمال کرمانشاه، ارتفاعات البرز مرکزی، نیمه جنوبی فارس، ارتفاعات استان کرمان و برخی نقاط هرمزگان در بعدازظهر افزایش ابر، بارش باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

احد وظیفه افزود: فردا دوشنبه همین شرایط برای برخی از نقاط آذربایجان غربی شمال کردستان، برخی نقاط هرمزگان و جنوب استان های کرمان و فارس انتظار می رود.

وی ادامه داد: طی پنج روز آینده در نواحی شرقی کشور به ویژه در منطقه زابل وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی شده و در مناطق سمنان، یزد، اصفهان، قم و شرق کرمان وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گردو خاک و کاهش دید افقی انتظار می رود.

به گفته وی هوای تهران از امروز تا پنجشنبه صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی شده و بیشترین دمای هوای پایتخت در این مدت به ۳۷ درجه سانتیگراد خواهد رسید. شهر اهواز طی همین بازه زمانی در گرم ترین ساعات دمای ۴۷ درجه سانتیگراد را تجربه خواهد کرد./ مهر

اخبار مرتبط

icon news

تهران تا دوشنبه خنک می‌شود

محمد مهدی عشقی سرپرست اداره پیش‌بینی هواشناسی از خنک‌تر شدن هوای تهران در چند روز آین...

پیش بینی وضع هوا

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش سه تا شش درجه‌ای دمای هوا در نوا...

ایران تا یکشنبه گرم‌تر می‌شود

احد وظیفه، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش دمای اکثر نقاط کشور...

پیش بینی وضع هوا در روز طبیعت

سازمان هواشناسی کشور امروز اطلاعیه ای در خصوص وضعیت آب و هوای استان های مختلف کشور در...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news