اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 04 اسفند 1398
28 مرداد 1398 28 مرداد 1398
09:24 09:24

حاشیه‌های رفتن استراماچونی تمام شد / جلسه محرمانه در استقلال

امیرحسین فتحی و آندره‌آ استراماچونی در  ملاقاتی رسمی تکلیف استقلال را روشن کردند. جلسه ای که مدیران استقلال آن را جلسه ای برای پایان حاشیه سازی ها می دانستند و قرار بود در این جلسه جمع بندی درخواست‌های استراماچونی انجام شود؛ انتظار می‌رفت، نتیجه آن جدایی استراماچونی باشد اما جور دیگری پایان یافت.

به گزارش سلام نو، باشگاه استقلال در ادامه سیاست حفظ آرامش تیم این جلسه را بی اطلاع از ساعت و محل برگزاری برپا کرد؛ اقدامی که باعث شد تا دو طرف در فضایی آرام رو در روی یکدیگر بنشیند و بی واسطه گفت و گو کنند.


دو طرف یک ساعت قبل از شروع تمرین در زمین تازه تاسیس انقلاب که امکانات کاملی برای میزبانی از آبی ها دارد با یکدیگر گفت و گو را شروع کردند و خیلی سریع به جلسه خود خاتمه دادند تا در کنار یکدیگر حضور بازیکنان در این مجموعه را به تماشا بنشینند؛ اقدامی که به بازیکنان پیام داد اختلافی میان طرفین نیست.

جلسه کوتاه، برای جمع‌بندی

امیرحسین فتحی در صحبت های خود پیش از این اعلام کرده بود: چند روز است که از طریق یک رسانه مشخص خارجی اخباری درباره وضعیت شغلی سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان می‌شنویم. از طرفی دیگر به صورت پراکنده تصمیمات و درخواست‌هایی را از طرف آقای استراماچونی دریافت کردیم. درهمین راستا روز یکشنبه با برگزاری جلسه‌ای با ایشان به نتایج لازم خواهیم رسید.


این جلسه نیز دقیقا به همین منظور برگزار شد و فتحی و استراماچونی درباره موضوعات جاری و نه استعفا و اولتیماتوم گفت و گو کردند و با عکس یادگاری به کار خود پایان دادند.

استقلال پُر قدرت به استقبال لیگ می‌رود

آبی های تهرانی حالا با دریافت یک پیام مهم برای لیگ آماده هستند؛ اختلاف نظر جدی و عمیق میان مدیریت و کادر وجود ندارد و هیچ مسئله ای برای نتیجه گرفتن مطرح نیست. هر چند حاشیه پردازی های عجیب و یا به قول فتحی شیطنت ها در هفته ی اخیر فضایی بحرانی را برای استقلال ساخت اما اقدام به موقع دو طرف برای جلسه باعث شد تا حالا همه چیز ختم به خیر شود اما مطمئنا این اتفاق برای شناخت دو طرف از یکدیگر بسیار لازم بود.

در جلسه چه گذشت؟

بیشتر از حدس و گمان نمی توان در این باره نظر داد. این جلسه پشت در بسته و بی واسطه بود و دو طرف مطمئنا خواسته هایی داشتند که می توان تقویت تیم در ترکیب و ساختار باشگاه را به عنوان خواسته های احتمالی استراماچونی در نظر گرفت و حفظ آرامش و نتیجه گیری را به عنوان خواسته فتحی نام برد و مطمئنا موضوعاتی از جمله رفت و آمد معاونین و این موضوعات در جلسه مطرح نشده است تا حالا استقلال با حل شدن یک موضوع مهم، برای افتتاحیه آماده شود.

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

داور بازی استقلال و ذوب آهن عوض شد!

داور دیدار استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان بنا بر اعلام کمیته داوران تغییر کرد.

بچه مدرسه‌ای‌ها ارسلان مطهری را مبهوت کردند!

گلزن جدید تیم فوتبال استقلال تهران که خیلی زود به ستاره این تیم تبدیل شده، استوری جال...

حضور بهترین گلزن استقلال در تمرینات

 مهدی قائدی مهاجم مصدوم استقلال امروز در تمرینات این تیم  حاضر شد.

ظاهر عجیب دیاباته در ورود به تهران +عکس

بامداد امروز شیخ دیاباته مهاجم تیم استقلال تهران وارد تهران شد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news