اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 شهریور 1398
28 مرداد 1398 28 مرداد 1398
10:23 10:23

اسامی نامزدهای دریافت جوایز یازدهمین جشن مستقل سینمای مستنداعلام شد

نامزدهای دریافت جوایز یازدهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران در بخش‌های بهترین صدابرداری، بهترین صداگذاری، بهترین موسیقی، بهترین تدوین، بهترین فیلمبرداری، بهترین پژوهش، بهترین کارگردانی فیلم کوتاه مستند، بهترین تهیه کنندگی فیلم کوتاه مستند، بهترین کارگردانی فیلم نیمه بلند مستند، بهترین تهیه کنندگی فیلم نیمه بلند مستند، بهترین کارگردانی فیلم بلند مستند و بهترین تهیه کنندگی فیلم بلند مستند معرفی شدند.

اعلام نامزدهای دریافت جوایز یازدهمین جشن مستقل سینمای مستند

به گزارش سلام نو، به نقل از روابط عمومی جشن مستقل سینمای مستند ایران، جعفر صانعی مقدم، علیرضا حسینی، حسن بهرام‌زاده، فرخ فدایی، معین کریم‌الدینی، حمید نجفی‌راد، محسن رمضان زاده، محمدحسن دامن زن و اشکان اشکانی به عنوان اعضای هیأت داوران یازدهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران اسامی نامزدهای دریافت جوایز را اعلام کردند.

نامزدهای بهترین صدابرداری:

حسن شبانکاره (خانه ای برای تو)

محمود کاشانی (خط باریک قرمز)

بهرام هدایت (زمان)

مهدی یگانه (شهر زیبای من)

علی فرمانی (واکس چه)

نامزدهای بهترین صداگذاری:

مینا مشهدی مهدی (آنجا که باد می وزد)

انسیه ملکی (بهارستان خانه ملت)

امیرحسین قاسمی (پنهان)

امیرحسین قاسمی (روزی که رفت)

مهرداد جلوخانی (زمستان است)

نامزدهای بهترین موسیقی:

بهزاد عبدی (آواز جغد کوچک)

صبا ندایی (خط باریک قرمز)

صبا ندایی (روزی که رفت)

محمد نصرتی (زمستان است)

حبیب خزایی فر (مهمانی خداحافظی)

نامزدهای بهترین تدوین:

صادق رضانیا (آواز جغد کوچک)

عطا مهراد (خانه ای برای تو)

اسماعیل منصف (زمان)

رضا فرهمند، فاطمه بنیادی، مصیب حنایی (زنانی با گوشواره های باروتی)

لقمان خالدی (مهمانی خداحافظی)

نامزدهای بهترین فیلمبرداری:

محمود منصوری، حبیب الله حیدریان (آواز جغد کوچک)

محمد حدادی (ادوارد)

محمد رسولی (چشم ها و دست ها)

محمد حدادی (خانه ای برای تو)

محمد حدادی، مسلم تهرانی (زمان)

نامزدهای بهترین پژوهش:

بابک بهداد (بهارستان خانه ملت)

مژگان خالقی (خنده در تاریکی)

هدایت گواهی (روزی که رفت)

مهرداد زاهدیان (زمستان است)

باقر نظامی (در گرداب انقراض)

نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم کوتاه مستند:

مینا مشهدی مهدی (آنجا که باد می وزد)

شیرین برق نورد (پنهان)

امیر اصانلو (حلب سکوت جنگ)

الهام آقالری (شهر زیبای من)

هادی آفریده (صف سلام)

نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم کوتاه مستند:

مینا مشهدی مهدی (آنجا که باد می وزد)

محمدرضا جهان پناه (پنهان)

مهدی مطهر (حلب سکوت جنگ)

عطا پناهی (شهر زیبای من)

هادی آفریده (صف سلام)

نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم نیمه بلند مستند:

مهدی نورمحمدی (آواز جغد کوچک)

پناه بر خدا رضایی (چشم ها و دست ها)

یاسر طالبی (دلبند)

رضا فرهمند (زنانی با گوشواره های باروتی)

لقمان خالدی (مهمانی خداحافظی)

کامران حیدری (واکس چه)

نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم نیمه بلند مستند:

مهدی نورمحمدی، صدیقه خدایی (آواز جغد کوچک)

پناه بر خدا رضایی (چشم ها و دست ها)

الهه نوبخت (دلبند)

مهدی مطهر (زمان)

لقمان خالدی (مهمانی خداحافظی)

کاوه فرنام (واکس چه)

نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم بلند مستند:

بابک بهداد (بهارستان خانه ملت)

مهدی بخشی مقدم (خانه ای برای تو)

هادی معصوم دوست (روزی که رفت)

زینب تبریزی (تمام چیزهایی که جایشان خالی است)

فتح الله امیری (در گرداب انقراض)

مهرداد زاهدیان (زمستان است)

نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم بلند مستند:

بابک بهداد (بهارستان خانه ملت)

زینب تبریزی (تمام چیزهایی که جایشان خالی است)

مهدی شامحمدی (خانه ای برای تو)

نگار اسکندرفر، فرزاد خوشدست (خط باریک قرمز)

هادی معصوم دوست (روزی که رفت)

پیروز حناچی (زمستان است)

یازدهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران ۳۱ مردادماه در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی برگزار می شود./مهر

دیدگاه خود را بنویسید

icon news