اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 23 آبان 1398
28 مرداد 1398 28 مرداد 1398
13:51 13:51
رسمی:

فیلیپ کوتینیو بالاخره از بارسا جدا شد

فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی بارسا بالاخره با قراردادی رسمی به بایرن مونیخ پیوست و یک سال به صورت قرضی در این تیم توپ خواهد زد و در صورت توافق طرفین امکان خرید هم برای بایرن مونیخ وجود دارد.

به گزارش سلام نو، فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی فصل گذشته بارسلونا به صورت رسمی با امضای قراردادی قرضی با بند خرید 120 میلیون یورویی که در پایان فصل جاری فعال خواهد شد به بایرن مونیخ پیوست.

کوتینیو به این ترتیب فصل 2019-2020 را به عنوان یار قرضی در بایرن بازی خواهد کرد و در پایان فصل بایرن مونیخ این حق را خواهد داشت تا در صورت تمایل او را با پرداخت 120 میلیون یورو به صورت دائمی به خدمت بگیرد. بایرن برای این قرارداد قرضی فعلا 8.5 میلیون یورو پرداخته و درباره دستمزد کوتینیو هم با او به توافق رسیده است.

کوتینیو بعد از امضای این قرارداد قرضی به وبسایت بایرن مونیخ گفت:" این انتقال برای من چالش جدیدی است در کشوری جدید، در باشگاهی که یکی از بهترینهای اروپا است. من بی‌صبرانه منتظر بازی با پیراهن بایرن مونیخ هستم. من هم مثل بایرن مونیخ جاه‌طلب هستم و مطمئنم با هم‌تیمی‌هایم می‌توانیم به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کنیم".

کارل هاینتس رومینیگه، نایب‌رئیس بایرن مونیخ هم در این باره گفت:" از باشگاه بارسلونا تشکر میکنیم که با این انتقال موافقت کرد. کوتینیو با خلاقیت و مهارت‌های برجسته‌اش بازیکنی است که با ورودش خط حمله ما را قوی‌تر خواهد کرد".

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن هم گفت:" فیلیپ در دوران مذاکرات در بارسلونا به وضوح اعلام کرد که می‌خواهد به بایرن منتقل شود. او بازیکنی است در کلاس جهانی با  توانایی‌های بالا که می‌تواند در خط حمله ما در پستهای مختلف بازی کند".

اخبار مرتبط

icon news

کفش طلای اروپا به لواندوفسکی می‌رسد؟

روبرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی بایرن مونیخ رویای کفش طلای اروپا را در سر دارد و به نظ...

لواندوفسکی باز هم رکورد زد

لواندوفسکی ملقب به لوا بازیکن خوش آتیه بایرن مونیخ باز هم رکورد دیگری را جا به جا کرد...

بایرن زنبورها را گل باران کرد

باواریایی ها که هفته گذشته شکست تحقیر آمیزی را مقابل آینتراخت فرانکفورت متحمل شدند، د...

تبریک ویژه بایرن‌مونیخ برای تولد علی کریمی + عکس

به مناسبت تولد علی کریمی باشگاه بایرن مونیخ آلمان در پیامی تولد جادوگر فوتبال ایران ر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news