اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 27 شهریور 1398
28 مرداد 1398 28 مرداد 1398
13:51 13:51
رسمی:

فیلیپ کوتینیو بالاخره از بارسا جدا شد

فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی بارسا بالاخره با قراردادی رسمی به بایرن مونیخ پیوست و یک سال به صورت قرضی در این تیم توپ خواهد زد و در صورت توافق طرفین امکان خرید هم برای بایرن مونیخ وجود دارد.

به گزارش سلام نو، فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی فصل گذشته بارسلونا به صورت رسمی با امضای قراردادی قرضی با بند خرید 120 میلیون یورویی که در پایان فصل جاری فعال خواهد شد به بایرن مونیخ پیوست.

کوتینیو به این ترتیب فصل 2019-2020 را به عنوان یار قرضی در بایرن بازی خواهد کرد و در پایان فصل بایرن مونیخ این حق را خواهد داشت تا در صورت تمایل او را با پرداخت 120 میلیون یورو به صورت دائمی به خدمت بگیرد. بایرن برای این قرارداد قرضی فعلا 8.5 میلیون یورو پرداخته و درباره دستمزد کوتینیو هم با او به توافق رسیده است.

کوتینیو بعد از امضای این قرارداد قرضی به وبسایت بایرن مونیخ گفت:" این انتقال برای من چالش جدیدی است در کشوری جدید، در باشگاهی که یکی از بهترینهای اروپا است. من بی‌صبرانه منتظر بازی با پیراهن بایرن مونیخ هستم. من هم مثل بایرن مونیخ جاه‌طلب هستم و مطمئنم با هم‌تیمی‌هایم می‌توانیم به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کنیم".

کارل هاینتس رومینیگه، نایب‌رئیس بایرن مونیخ هم در این باره گفت:" از باشگاه بارسلونا تشکر میکنیم که با این انتقال موافقت کرد. کوتینیو با خلاقیت و مهارت‌های برجسته‌اش بازیکنی است که با ورودش خط حمله ما را قوی‌تر خواهد کرد".

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن هم گفت:" فیلیپ در دوران مذاکرات در بارسلونا به وضوح اعلام کرد که می‌خواهد به بایرن منتقل شود. او بازیکنی است در کلاس جهانی با  توانایی‌های بالا که می‌تواند در خط حمله ما در پستهای مختلف بازی کند".

اخبار مرتبط

icon news

قرارداد جالب آنسو فاتی با بارسا

آنسو فاتی، ستاره 16 ساله از بازی با بتیس شروع به درخشیدن در این تیم کرد و حالا به یکی...

حضور مسی در فهرست ۲۲ نفره بارسلونا برای بازی با دورتموند

مهاجم آرژانتینی تیم بارسلونا که به خاطر آسیب دیدگی ۴۵ روز از میادین دور بود، حالا با ...

پدیده بارسا ال کلاسیکو را از دست می‌دهد؟

موندودپورتیوو،آنسو فاتی که در دومین بازی خود برای بارسا گلزنی کرده بود در صورت کسب مل...

سوارس، سومین گلزن برتر بارسا در لالیگا

لوییس سوارس، مهاجم اروگوئه‌ای بارسلونا بعد از سسار رودریگس  و لیونل مسی در رده سومین ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news