اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 05 اسفند 1398
28 مرداد 1398 28 مرداد 1398
14:13 14:13
کلوپ:

سادیو مانه، بابی فیرمینو و محمد صلاح واقعا خارق‌العاده هستند

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول بعد از دومین پیروزی این تیم در لیگ برتر فوتبال جزیزه به تمجید از سه مهاجم نامدار خود یعنی صلاح، مانه و فیرمینو پرداخت و گفت که از داشتن این سه بسیار شاکر است!

به گزارش سلام نو، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول بعد از پیروزی 2-1 تیمش مقابل ساوتهمپتون که با دو گل سادیو مانه و روبرتو فیرمینو به دست آمد از سه مهاجم اصلی خود صلاح، فیرمینو و مانه تمجید کرده و می‌گوید از اینکه سه مهاجم توانمند مثل آنها را در اختیار دارد خدا را شاکر است.

کلوپ بعد از پیروزی 2-1 شاگردانش مقابل ساوتهمپتون در دومین بازی فصل جدید لیگ برتر برای مرسی‌سایدی‌ها به وبسایت باشگاه گفت:" من در زندگی‌ام بارها پیش آمده که بازیکنانی استثنایی در اختیار داشته‌ام و آنها بازیکنانی فوق‌العاده بودند، ولی فوتبالیست‌هایی در کلاس جهانی نبودند. ولی حالا خدا را شکر بازیکنانی در کلاس جهانی دارم که می‌توانند نتیجه بازی‌ها را تغییر دهند".

سرمربی لیورپول در ادامه گفت:" سادیو مانه، بابی فیرمینو و محمد صلاح، آنها واقعا خارق‌العاده هستند. در بازی با ساوتهمپتون آنها دائما دروازه حریف را تهدید می‌کردند و درخشش آنها بود که بازی را به سود ما تغییر داد".

اخبار مرتبط

icon news

کار خیرخواهانه محمد صلاح در قبال کودک سوری+عکس

محمد صلاح کفش‌های خود را به یک کودک سوری اهدا کرد تا کار خیرخواهانه‌ای انجام داده باش...

افشاگری کلوپ درباره تعویض سادیو مانه!

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول گفت: بخاطر اینکه سادیو مانه اخراج نشود تعویض شده است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news