اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 28 بهمن 1398
28 مرداد 1398 28 مرداد 1398
19:35 19:35
شهردار تهران اعلام کرد:

پیمانکار سگ کش برکنار شد

شهردار تهران اعلام کرد که پیمانکار متخلف شهرداری که مسئول قتل عام سگ ها بود، از مسئولیت خود برکنار و شهرداری نیز قول می دهد چنین موردی تکرار نشود

پیمانکار متخلف مرکز نگهداری سگ های بدون صاحب خلع ید شد

به گزارش سلام نو، پیروز حناچی، در حاشیه مراسم افتتاح کلینیک فوق تخصصی انکولوژی و خون مرکز بهداشتی درمانی منطقه ۶ با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که شهرداری برای بازسازی بیمارستان های فرسوده چه می کند، گفت: بیشتر تلاش ها در این زمینه توسط خیرین انجام می شود، اما شهرداری تهران هم نهایت تلاش خود را برای حمایت از این امر انجام می دهد و برخی بیمارستان های قدیمی تهران به همین شکل نوسازی شده اند.

وی درباره رواج فرهنگ دوچرخه سواری نیز عنوان کرد: مسیرهای دوچرخه سواری در حال توسعه هستند و هم اکنون در خیابان های طالقانی، بلوار کشاورز، کریمخان و خیابان حافظ این مسرها در حال تکمیل هستند.

شهردار تهران درباره انتشار تصاویری که حاوی صحنه های آزار سگ در یکی از مراکز نگهداری سگ های بدون صاحب بود، گفت: تصاویری که پخش شده مربوط به سال ۹۶ است؛ سیاست ما احترام گذاشتن به همه مخلوقات خداوند است و من این موضوع را بررسی کرده ام. پیمان کاری که در این زمینه فعال بوده است خلع شده و به همکاران خود اعلام کرده ایم که چنین مواردی دیگر نباید تکرار شود و جهت گیری شهرداری تهران نیز این نیست.

حناچی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر واگذاری ۱۱ بهاران به بهزیستی بر اساس توافق، بیان کرد: این واگذاری باید با مجوز شورای شهر تهران باشد چرا که قانون چنین الزامی در نظر گرفته است./ مهر

اخبار مرتبط

icon news

واکنش شهردار تهران به خبر فروش صندلی اتوبوس در پایتخت

 پیروز حناچی، شهردار تهران در جمع خبرنگاران گفت: هیچ عقل سلیمی به دنبال فروش صندلی و ...

نطر شهردار تهران در مورد افزایش قیمت تاکسی

 پیروز حناچی شهردار تهران گفت: توافقات خوبی برای اختصاص سهمیه بنزین به تاکسی داران شد...

حناچی: از مردم تقاضای همراهی دارم

پیروز حناچی شهردار تهران، در توییتر نوشت: بر روند برف‌روبی و بازگشایی معابر نظارت دار...

خدمات‌رسانی حداکثری به شهروندان تهرانی

پیروز حناچی، شهردار تهران، در دستوری معاونت حمل و نقل و ترافیک را ملزم به خدمات‌رسانی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news