اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 23 آبان 1398
28 مرداد 1398 28 مرداد 1398
22:56 22:56

روزبه چشمی؛ حسن ختام نقل و انتقالات استقلال؟

آندره آ استراماچونی در روزهای اخیر با روزبه چشمی مذاکراتی داشته است و او را برای دفاع میانی می خواهد، بنابراین احتمال پیوستن چشمی به استقلال بسیار بالاست

به گزارش سلام نو، روز به چشمی بازیکنی است که در همان ابتدای فصل نقل و انتقالات به مدیر باشگاه اعلام کرد که تمایلی برای ماندن در این تیم ندارد و می‌خواهد فوتبالش را برای فصل جدید در خارج از ایران ادامه بدهد.

روزبه چشمی در این مدت پیشنهادهای از  کشورهای مختلف دریافت کرد اما به یکباره در روزهای گذشته با پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی استراماچونی روبه‌رو شده است.

گفته می‌شود آندره آ استراماچونی در روزهای گذشته به صورت مستقیم با روزبه چشمی مذاکراتی را انجام داده و از این بازیکن خواسته که یک فصل دیگر در این تیم بماند تا با شرایط بهتر بتواند حضور در فوتبال خارج از ایران را تجربه کند.

استراماچونی این تصمیم خود را به مدیران باشگاه استقلال هم اعلام کرده است و احتمال اینکه روزبه چشمی در آخرین روزهای باقی‌مانده تا شروع فصل نقل و انتقالات قرارداد خود را با این تیم تمدید کند وجود دارد.

نکته جالب این است که استراماچونی روزبه چشمی را برای پست دفاع وسط در نظر دارد تا با او در کنار محمد دانشگر زوج موفق فصل گذشته را برای لیگ نوزدهم هم تشکیل بدهند.

در صورتی که استقلال بتواند روزبه چشمی را راضی به تمدید قرارداد کند این تیم برای فصل جدید در خط دفاع تکمیل می شود و به نظر می رسد فعالیت آبی‌ها در فصل نقل و انتقال با خرید یک هافبک پشت مهاجم به اتمام خواهد رسید./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

حریف تدارکاتی استقلال در تعطیلات مشخص شد

در روز یکشنبه استقلال مقابل اولین حریف تدارکاتی خود در تعطیلات نیم فصل قرار می گیرد ت...

استفاده بجا از بازیکنان بهترین ویژگی استقلال استراماچونی است

مهاجم پیشکسوت استقلال تهران می گوید: بهترین ویژگی اکنون استقلال استراماچونی که باعث ر...

تغییر در برنامه لیگ برتر فوتبال/ بازی استقلال تهران به تعویق افتاد

کمیته مسابقات از تغییر زمان ۴ مسابقه از هفته یازدهم و دوازدهم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ خبر ...

پسرفت شدید ستاره‌های خارجی استقلال بعد از جدایی

تقریبا تمامی ستاره های خارجی که با تیم استقلال اوج گرفته اند بعد از جدایی از این تیم ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news