اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 05 اسفند 1398
29 مرداد 1398 29 مرداد 1398
10:45 10:45

ارسال تصویر، صدا و لوکیشن به سامانه 137 تا مهر

طبق اعلام مدیرعامل سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری تهران، سیستم نظارت همگانی 137، به ثبت تصویر، صدا و لوکیشن تا مهرماه مجهز خواهد شد.

تلفن

به گزارش سلام نو، محمد فرجود در مورد  ارتقای سیستم نظارت همگانی 137، گفت:در حال حاضر  ‌در سامانه تهران من امکان ارسال متن، وجود دارد و به مرور امکان ارسال لوکیشن، صدا و تصویر نیز فراهم خواهد شد.

وی با بیان اینکه تا کنون شهرداری برپایه سیستم های سنتی فعالیت می کرده  و باید فرایندهایی در داخل شهرداری تغییر کند که این مسئله زمانبر بود؛ گفت: نهایتا تا مهرماه سیستم سامانه نظارتی 137، ارتقا خواهد یافت و به امکان ارسال فیلم،‌ تصویر و موقعیت مکانی مجهر می شود.

فرجود با بیان اینکه مکن است شهروندان برای بیان مسائل و مشکلات خود بارها با  قسمت های مختلف شهرداری تماس گیرند گفت: در طراحی جدید سابقه تماس‌های هر شهروند موجود است و ضمن پیگیری حل مشکلات آنها، می توانیم پاسخ  سوالاتشان را نیز برای آنها ارسال کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکانات جدید سامانه 137 نیز بر بستر سایت تهران_من فعال خواهد شد گفت: در حال حاضر قصد نداریم که تمام راه های ارتباطی با شهرداری تهران را تنها بر بستر یک سایت تجمیع کنیم اما به مرور زمان می بایست راه های ارتباطی متعدد و گوناگون مردم که بعضا باعث سردرگمی می شود، محدود شود./ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید

icon news