اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 05 اسفند 1398
29 مرداد 1398 29 مرداد 1398
12:30 12:30

اظهارات جدید دامادی که عروسی اش به خاک و خون کشیده شد + فیلم

 در یک حمله انتحاری که در یک مراسم عروسی در کابل رخ داد بیش از 100 تن قربانی شدند.این ماجرا به صورت گسترده در رسانه‌ها منعکس شد و با واکنش های بسیاری روبه‌رو شد.

 


به گزارش سلام نو، در حمله انتحاری که چند روز گذشته در یک مراسم عروسی در کابل صورت گرفت بیش از 100 تن قربانی و زخمی شدند.

پس از وقوع این حادثه مرگبار خبرگزاری های افغانستان در پی مصاحبه ای که با داماد نگون بخت که مراسم عروسی اش به خاک و خون کشیده شد داشتند متوجه شدند این انفجار در تالار قصردبی رخ داده که این حمله انتحاری موجب مرگ 63 نفر و زخمی شدن 182 تن شده است.

به گفته دامادجوان، این حادثه در حوالی ساعت 10:40 دقیقه شب در تالار رخ داد که مهمانانی که هدف این حمله قرار گرفتند فورا به بیمارستان های اطراف انتقال یافتند.

حمله انتحاری در مراسم عروسی

اویس در ادامه صحبت هایش گفت که این حادثه قبل از این که دعای نکاح را در مراسم شروع کنند رخ داد . در این سانحه مرگبار هیچ یک از اعضای خانواده اش دچار سانحه نشدند اما دوستان و آشنایانش مورد حمله قرار گرفته و به شهادت رسیدند.

وی در ادامه صحبت هایش گفت که چیزی که خیلی او را آزار می دهد این است هیچ یک از اقوام و فامیل هایش افرادی پولدار صاحب شغل و رتبه بالا نبودند اما نمی داند که چرا مراسم عروسی اش هدف بمب گذاری قرار گرفت و مهمانانش به صورت تک تک جلوی چشمانش کشته شدند.

رئیس‌جمهور افغانستان در صفحه توییتر اش نوشت: من از شنیدن این حمله وحشیانه و غیر انسانی در تالار عروسی به شدت ناراحت و خشمگین هستم و به نمایندگی از مردم دعا میکنم که شهدای این حادثه به بهشت بروند و خداوند به خانواده های آ« ها صبر اطاعت فرماید. /رکنا

اخبار مرتبط

icon news

جزییاتی از فاجعه خونین تالار عروسی در سقز+ فیلم

عروسی که دیشب با انفجار کپسول گاز تبدیل به عزا شد مردم سقز را در شوک فروبرد.

شمشیرکشی عروس و داماد در شب عروسی+ فیلم

مراسم عروسی در ترکیه با حرکت جنجالی عروس و داماد باعث تعجب همگان شد. برش کیک با شمشیر...

ناپدید شدن عروس در هتل / داماد سرگردان شکایت کرد + فیلم

آسانسور هتل برای عروس دردسر آفرید و وقتی عروس می‌خواست به سمت مراسم عروسی برود یکساع...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news