اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 04 اسفند 1398
29 مرداد 1398 29 مرداد 1398
12:08 12:08

افشاگری بی سابقه بنگر درباره موردی عجیب در استقلال و پرسپولیس!

محسن بنگر کاپیتان سابق پرسپولیس و دخترانش میهمان برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما بودند که صحبت‌های این بازیکن حواشی زیادی به همراه داشت.

افشاگری بنگر درباره استقلالی‌های پرسپولیسی و پرسپولیسی‌های استقلالی!

به گزارش سلام نو؛ کاپیتان سابق قرمزها امروز میهمان شبکه سوم سیما بود و حرف های جالبی به زبان آورد.

او در بخشی از برنامه درباره استقلالی های پرسپولیسی و پرسپولیسی های استقلالی گفت: «در زندگی حرفه ای این موارد پیش می آید و همیشه هم خدایی روی پیراهنشان تعصب داشته اند. برخی پرسپولیسی بوده اند و حالا رده های بالا استقلال هستند. آقای رویانیان هم شنیده ام استقلالی بوده است . »

او درباره استقلالی بودن برخی بازیکنان پرسپولیس گفت: «شنیده ام علیرضا بیرانوند و وحید امیری استقلالی بوده اند. اما به هر حال چند سال برای پرسپولیس خوب بازی کرده اند و اکنون در تیم هستند و این چیزها معنایی ندارد.»

بنگر در پاسخ به این سوال که آیا به مدرسه می رود تا درس دریا دختر بزرگش را بپرسد جواب داد: « بله مرتب به مدرسه اش می روم و اتفاقا به دختر من سخت تر می گیرند . خودم به آنها گفتم سخت بگیرید.»

او همچنین در پاسخ به اینکه آیا به نظرت کالدرون در پرسپولیس نتیجه می گیرد، گفت: «به نظرم باید خیلی خوب نتیجه بگیرد چون پرسپولیس تیم اصلی اش را حفظ کرده دو سه بازیکن خوب مثل وحید امیری هم گرفته و باید از پرسپولیس پارسال بهتر باشد. نباید به سه سال قبل هم نگاه کند و فکر کند امسال یک سال جدید است که باید قهرمان شود و صد در صد هم می تواند امسال راحت قهرمان شود.»

بنگر درباره جدایی برانکو از پرسپولیس توضیح داد: «برانکو آدم زرنگی بود و به موقع از پرسپولیس جدا شد. او موقعی از تیم رفت که تا 10 سال دیگر هم بخواهد جایش در پرسپولیس هست. موقعی نرفت که تیم نتیجه نمی گیرد و اوضاع بدباشد و هر موقع بخواهد می تواند برگردد . »

کاپیتان سابق پرسپولیس درباره دخترش دریا گفت: «او در اصفهان به دنیا آمد و آن زمان سپاهانی شدید بود اما وقتی از سپاهان آمدم با چیزهایی که برخی گفتند از این تیم زده شد. همه لباس های دنیز هم قرمز بود و او فقط درباره پرسپولیس شنید و دید . »

بنگر درباره بازی با استقلال که آن را چهار دو بردند، گفت: «آن بازی یکی از بهترین بازی های دوران ورزشی مان بود و در ذهن همه مان مانده . تیممان آن سال نسبت به استقلال قوی تر بود. حنیف هم بچه نور است و حین بازی یک فن کشتی به من زد ولی می گفت پنالتی نبود! گفتم حنیف این سه امتیاز داشت!

او درباره پنالتی جنجالی طارمی هم توضیح داد: «قرار بود این پنالتی را من بزنم. ما قبل از آن پنج پنالتی را خراب کرده بودیم. مهدی، امید، کمال، اومانیا و.. پنالتی ها را خراب کرده بودند و می گفتند کاپیتان باید پنالتی را بزند. مهدی هم چون دو گل زده بود و می خواست هت تریک کند ما رفیق بودیم و قرار شد او گل را بزند. اما او تمرکز نداشت و پنالتی گل نشد . قرار بود اول من بکارم و رامین بزند ولی گفتیم مهدی ضربه را بزند.»

بنگر درباره اینکه جزو معدود بازیکنانی است که علی رغم خداحافظی از فوتبال هنوز دچار اضافه وزن نشده است، گفت: «من تازه چند ماه است فوتبال را کنار گذاشته ام و هنوز اضافه وزن نگرفته ام. واقعیت این است که در دوران ورزشی آنقدر فشار بدنی روی فوتبالیست ها هست که بعد از خداحافظی تا مدتی اصلا حوصله ورزش ندارند. بازی های لیگ، حذفی، آسیا، پروازهای متعدد و.. آنقدر فشار را زیاد می کند که خود من مچ و کمر و زانویم حالا درد میکند و آدم مجبور است استراحت کند. من هم فکر می کنم باید یک سال بگذرد که بدنم به استراحت عادت کند ! »

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

سپاهان - پرسپولیس بدون تماشاگر شد

در نشست هماهنگی پیش از دیدار سپاهان و پرسپولیس و با توجه به شیوع ویروس کرونا و خطرات ...

ادموند بزیک: فکر کنم بازی مساوی شود/ افتخار می‌کنم که هم برای سپاهان بازی کردم هم برای پرسپولیس

بازیکن سابق دو تیم فوتبال سپاهان و رسپولیس معتقد است این 2 تیم به تساوی یک بر یک رضای...

استوکس در اختیار کمیته انضباطی پرسپولیس

یحیی گل محمدی به دلیل بازنگشتن انتونی استوکس به ایران، این بازیکن را در اختیار کمیته ...

بی‌نظم و ناآماده مثل استوکس/ هدف از جذب مهاجم ایرلندی چه بود؟

آنتونی استوکس به تهران نیامد و بهانه این غیبت را جا ماندن از هواپیما اعلام کرد که این...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news