اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 اسفند 1398
29 مرداد 1398 29 مرداد 1398
17:25 17:25

حریری: تحریم‌های آمریکا به من ربطی ندارد/ رابطه ما با آمریکا خوب است!

نخست وزیر لبنان درباره تحریم شخصیت های لبنانی به دست آمریکا گفت: من که این تحریم ها را مشخض نکرده ام؛ سیاست آمریکا در این باره روشن است و رابطه ما هم با آن خوب است و ادامه خواهد داشت!

حریری

به گزارش سلام نو به نقل از سایت النشره، سعد حریری، نخست وزیر لبنان در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود پس از افتتاح مرحله توسعه جدید فرودگاه بین‌المللی بیروت اعلام کرد: دستاوردهایی در مراکز ایست‌های بازرسی محقق شده و ما به عنوان دولت، وزارت کار و کشور تمامی اقداماتی که جاری است را ادامه می‌دهیم تا مسافران بتوانند از طریق فرودگاه بیروت سفر خوبی داشته باشند.

نخست وزیر لبنان در پاسخ به سوالی درخصوص امکان اعمال تحریم‌های آمریکا بر شخصیت‌های جدید لبنانی گفت: من کسی نیستم که تحریم‌های آمریکا را مشخص می‌کند، دولت آمریکا در مورد این مساله به طور واضح عمل می‌کند و تحریم‌های برخی کشورها، شخصیت‌ها، نهادها یا همگی آنها مشخص است. ما رابطه بسیار خوبی با وزارت خزانه‌داری آمریکا داریم و به طور بی‌وقفه به این رابطه ادامه می‌دهیم .

حریری تصریح کرد: بودجه سال ۲۰۱۹ بسیار خوب است و ما باید بودجه سال ۲۰۲۰ را قبل از مهلت قانون اساسی به پایان برسانیم و این امر به موسسات مالی بین‌المللی این احساس را می‌دهد که لبنان در مسیر کار جدی است و مشکل ما در گذشته این بود که حرف‌ها با کارها در تناقض بود اما اکنون نشان داده‌ایم که به هر چه وعده می‌دهیم، عمل می‌کنیم و ان شاء الله همه چیز مثبت خواهد بود./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

وحشت رژیم صهیونیستی از موشک‌های نقطه زن ایرانی

یک تحلیلگر مسائل اسرائیل گفت: اسرائیل به شدت از انتقال تجهیزات نظامی از ایران به لبنا...

فایننشال تایمز: راه مقابله با تحریمهای آمریکا پیدا می شود

نشریه فایننشال تایمز نوشت: دنیا در نهایت راهی را برای مقابله با تهدیدهای آمریکا پیدا ...

حزب الله لبنان «معامله قرن» را «معامله ننگ» نامید

حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ ای معامله ننگین قرن را به شدت محکوم کرد. 

تعیین وزیران مسلمان و مسیحی دولت جدید لبنان

حسان دیاب وزیران کابینه جدید لبنان را معرفی کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news