اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 26 شهریور 1398
29 مرداد 1398 29 مرداد 1398
17:25 17:25

حریری: تحریم‌های آمریکا به من ربطی ندارد/ رابطه ما با آمریکا خوب است!

نخست وزیر لبنان درباره تحریم شخصیت های لبنانی به دست آمریکا گفت: من که این تحریم ها را مشخض نکرده ام؛ سیاست آمریکا در این باره روشن است و رابطه ما هم با آن خوب است و ادامه خواهد داشت!

حریری

به گزارش سلام نو به نقل از سایت النشره، سعد حریری، نخست وزیر لبنان در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود پس از افتتاح مرحله توسعه جدید فرودگاه بین‌المللی بیروت اعلام کرد: دستاوردهایی در مراکز ایست‌های بازرسی محقق شده و ما به عنوان دولت، وزارت کار و کشور تمامی اقداماتی که جاری است را ادامه می‌دهیم تا مسافران بتوانند از طریق فرودگاه بیروت سفر خوبی داشته باشند.

نخست وزیر لبنان در پاسخ به سوالی درخصوص امکان اعمال تحریم‌های آمریکا بر شخصیت‌های جدید لبنانی گفت: من کسی نیستم که تحریم‌های آمریکا را مشخص می‌کند، دولت آمریکا در مورد این مساله به طور واضح عمل می‌کند و تحریم‌های برخی کشورها، شخصیت‌ها، نهادها یا همگی آنها مشخص است. ما رابطه بسیار خوبی با وزارت خزانه‌داری آمریکا داریم و به طور بی‌وقفه به این رابطه ادامه می‌دهیم .

حریری تصریح کرد: بودجه سال ۲۰۱۹ بسیار خوب است و ما باید بودجه سال ۲۰۲۰ را قبل از مهلت قانون اساسی به پایان برسانیم و این امر به موسسات مالی بین‌المللی این احساس را می‌دهد که لبنان در مسیر کار جدی است و مشکل ما در گذشته این بود که حرف‌ها با کارها در تناقض بود اما اکنون نشان داده‌ایم که به هر چه وعده می‌دهیم، عمل می‌کنیم و ان شاء الله همه چیز مثبت خواهد بود./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

واکنش رسانه حزب‌الله درباره حمله اسرائیل به البوکمال

یک رسانه حزب الله لبنان با تایید خبر حمله رژیم صهیونیستی به البوکمال روسیه اعلام کرد ...

پیکر مسئول سابق حزب الله لبنان پیدا شد

بنا به اعلام خبرگزاری رسمی لبنان، پیکر یک مسؤول پیشین حزب الله لبنان در داخل آپارتمان...

برگزاری نشست حزب الله و حزب سوسیال ترقیخواه

رئیس پارلمان لبنان روز شنبه میزبان نشست شماری از مقامات و اعضای حزب الله لبنان و حزب ...

سعد حریری خشم خود از حزب الله را آشکار کرد

هرچند که پیشتر نخست وزیر لبنان تجاوز پهپادی اسرائیل را محکوم کرده بود، اما اخیرا علیه...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news