اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 شهریور 1398
29 مرداد 1398 29 مرداد 1398
18:26 18:26

نورافکن نماد زردپوشان را نشان داد +عکس

جوان سابق استقلال تهران با عقد قراردادی یکساله سپاهانی شد تا در لیگ نوزدهم با پیراهن زرد به میدان برود

به گزارش سلام نو، امید نورافکن در ابتدای لیگ هجدهم به تیم فوتبال شالروآ پیوست ولی به دلیل اینکه فرصت بازی به او نمی رسید، در میانه فصل به تیم استقلال بازگشت و برای این تیم در نیم فصل دوم 9 بار به میدان رفت.


با پایان فصل صحبت های زیادی در مورد ادامه حضور نورافکن در استقلال شنیده می شد ولی در نهایت هافبک تدافعی و مدافع چپ سابق استقلالی ها به باشگاه خود در بلژیک بازگشت.


این بازگشت هم البته زیاد طولانی نشد و نورافکن بار دیگر به ایران بازگشته تا اینبار زیر نظر امیرقلعه نویی بازی کند که چند سال پیش، فرصت حضورش را در تیم بزرگسالان استقلال فراهم کرده بود و در لیگ نوزدهم به مدت یک فصل و به صورت قرضی‌ با پیراهن زرد سپاهان بازی خواهد کرد.


بازیکن 22 ساله تیم فوتبال سپاهان اما کار آسانی برای رسیدن به ترکیب اصلی ندارد؛ او در پست دفاع چپ سعید آقایی و شایان مصلح را به عنوان رقبای خود می بیند و در پست هافبک تدافعی نیز دست امیرقلعه نویی حتی بازتر از فصل گذشته است و او بازیکنانی نظیر کومان، کیانی، کریمی، نویدکیا، نقی زاده، مسلمان  و بحیرایی را در اختیار دارد؛ بی شک اضافه شدن نورافکن رقابت برای رسیدن بازیکنان به ترکیب اصلی را دشوارتر از گذشته خواهد کرد.

نورافکن پس از اینکه خبر حضورش در سپاهان رسمی شد، با انتشار پستی در اینستاگرام ابراز امیدواری کرد تا بهترین بازی هایش را برای سپاهان انجام دهد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

نورافکن تک پُسته شد

امید نورافکن که امسال و در لیگ نوزدهم برای سپاهان در پست هافبک دفاعی بازی می کند، در ...

شاگردان قلعه نویی صدر را حفظ کردند

طلایی پوشان اصفهان با برد مقابل ماشین سازی تبریز در بازی خانگی از هفته دوم لیگ نوزدهم...

سپاهان بر صدر جدول لیگ تکیه زد

شاگردان امیر قلعه نویی با پیروزی سه بر هیچ مقابل شاهین بوشهر بر صدر جدول رده بندی لیگ...

آرزوی نورافکن پس از سپاهانی شدن!

ستاره جوان سابقا استقلالی که به تازگی به سپاهان پیوسته است در پستی اینستاگرامی از آرز...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news